[]

Sherlock Holmes'ler toplanın

Athenanın son klibinde gösterilen araçların hiçbirinde plaka yokken bir tanesi bariz şekilde 34 BU 4909 nolu plakaya sahiptir.
baştan sona semboller içeren bu klipteki plaka kafamı kurcaladı ve bugün sbm'den sorguladım 16.07.2016 ve 10.10.2013 tarihlerinde kazalı olduğunu gördüm.
16.07.2016 tarihli kaza ağır hasarlı ve yakın tarih olduğundan, hem de klibin çıkış tarihine çok yakın olması sebebi ile hangi kazaya karıştığını merak ettim ve google dan aradım ancak bişey bulamadım
hep birlikte bu işi arayıp bulabiliriz, dahası yönetmenin bize sunduğu bu bulmacayı ortaya çıkarmamız gerekir.
yardım edin birlikte çözelim şu işi

klip: www.youtube.com
dk.1:52 ve sonrasında birsürü kez sadece bir araç plakası gösteriliyor.

 
16 temmuz olmasi bende direkt darbe girisimine bagli oldugu izlenimi uyandirdi :D


  • kuehles blondes  (17.10.16 21:55:16) 
@kuehles bence bu kadar hükümet karşıtı klipte darbeye ilişkin sadece tek bir imge olması(başka vardır ben görememişimdir belki de) bana doğru gelmiyor.


  • erty_ksk  (17.10.16 21:58:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.