sporda kendimi çekme

pozisyonu doğru mu yapıyoruz diye kendinizi çekip seyredin diyorlarya, ben bunu spor salonunda yapsam garip olur mu millet napıyor bu mal diye bakar mı?

ayrıca nasıl çekebiliriz fikri olan aydınlatabilir mi? tek başıma gidip geliyorum telefonu nasıl ayarlayacağım kendimi çekmek için. ucuz yollu tutucu falan var mı acaba direk zemine ayarlanan?

Aynbayi kullan bence. Spor salonlari ayna ile donatilmis oluyor zaten genelde.

  • stavro  (17.10.16 15:05:19)
Başlat videoyu koy kenara. Ben çok çekiyorum. Tripod iyi olur tabi ama bir ağırlığa falan da dayayabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (17.10.16 15:05:21)
salondaki hocaya sormak daha mantıklı değil mi acaba ? para ödeniyor ya sonuçta oraya.

  • obez pacman  (17.10.16 15:06:04 ~ 15:06:33)
ben garip karşılamazdım. artık insanın kendi kendini çekmesi epey "normal" olmaya başladı.

  • kivanc1  (17.10.16 15:06:39)
Antrenör değerlendirmeli pozisyonu. Ben saçma karşılarım açıkçası.

  • dissendium  (17.10.16 15:06:40)
Antrenör doğru düzgün ilgilenmiyor. Zaten ona baksam omuzumdan olacaktım. Makinelere yönlendirip duruyor. Kendide bilmiyor bence.

  • yue  (17.10.16 15:27:17)
mini tripodlar var telefonlar ve küçük makineler için

goo.gl
  • senolll  (17.10.16 16:06:17)
Selam. 100 lerce video çektim gelişimime ve formuma yorum almak için. Ben yan tarafı düz olan Dumbell ı yere yan koyuyorum. Üzerine su şişesi koyup telefonu dik şekilde şişeye dayıyorum. Telefonu yan koymanın amacı yukarıya doğru görüntü alabilmek. Kimse napıyon demedi 1 senedir.

  • hasmetizm 2046  (17.10.16 18:21:41)