ofiste müzik

merhaba duyuru ahalisi,

ofiste dinlemelik müzik önerileriniz nelerdir? çok fazla duygu vermesin, türkçe olmasın, (sözsüz olabilir) ve fresh bir etkisi olsun :D

referans olması bakımından mesela çalışırken moby dinlemeye bayılırım. aynı şekilde air dinlemeye bayılırım, buna benzer önerileriniz nelerdir?

çok düz bir cevap veriyorum; youtube' da "office musix mix" diye yaziyorsun, arama ayarlarindan "playlist"i seciyorsun. istedigin muzik tarzina gore onlarca playlistten birine basliyorsun.

  • kratos  (17.10.16 14:01:18)
malesef youtube'muz yok. sadece spotify takılabiliyoruz.

  • füt  (17.10.16 14:02:03)
sözsüzlerden explosions in the sky, thycho, board of canada ve hammock ve moonlit sailor ofis için favorimdir.
sözlülerden massive attack olabilir, sakin bir şeyler istersen asgair, band of horses, olafur arnalds veya jonsi ve alex tercihim.
eğer sakin istemiyorsan en favorilerim röyksopp ve hercules and love affair.
dene hangisini seversen ondan devam edersin.
  • wendyangelamoiradarling  (17.10.16 14:05:49)
  • kaset  (17.10.16 14:11:06)
maalesef ofiste muzik olmamalı
eger dikkat gerektiren bir iş yapıyorsanız emin olun muziksiz daha iyi.
muziksiz yapamam derseniz tek kulaklıkla dinleyin gecin.
  • kingcyrax  (17.10.16 15:16:38)
deep focus yaz spotify'a çıkan listelere bak.

  • anten  (17.10.16 15:36:28)
www.youtube.com

yakın zamanda keşfettim, tavsiye ederim.
  • bir bucuk adana  (18.10.16 11:30:11)