doğum günü süprizi

kuzenin haftaya doğum günü. klasik süprizlerin ötesinde, uzun zaman unutamayacağı bişeyler yapalım diyoruz.
bu noktada güzel fikirlerinizi alabilirim

Araba varsa bindir arabaya koy torpidoya ufak bi pasta sıgarsa.arkada da iki arkadas olsun torpitoyu açinca versin konfetiyi sende sarampole yuvarla o ara. Yatan koltuklar varsa bagajdan da cikabilirler arkadaslar. Sarampol kismi önemli unutulmamasını sağlar.

  • obez pacman  (16.10.16 23:55:54)
100 tane kazı kazan al

  • edgenabby  (16.10.16 23:58:49)
(bkz: the Game)

(:
  • jeanluc  (17.10.16 00:40:35)
yaşadığınız şehir neresi bilmiyorum, mümkün olur mu onu da bilmiyorum, biraz da tuzlu olabilir belki ama gündüz dalışa götürün onu bir havuza. işte sana doğumgünü hediyesi falan diye gidildiği yerde öğrenir. sürpriz olan kısmı ise o ve siz havuzun içindeyken bir şekilde onun bakmadığı sırada havuza 3-5 arkadaş, akrabanın girmesi ve havuzda döndüğü sırada onları ve ellerindeki yazıları görmesi şeklinde bir fikir geldi aklıma. havuzdan çıkınca da kutlamalar pasta falan artık :)

buna ek su altı çekimi de yapılırsa anlık komik ve güzel anlar oluşur diye hayal ettim ben
  • senolll  (17.10.16 00:42:04 ~ 00:43:56)
valla ben en büyük süprizi 2006 yılında yaşamıştım kısaca anlatayım

bursada yaşıyodum tek başıma ama arakdaş çevrem falan iyiydi

doğum günüm geldi, bekledim bekledim bekledim kimse kutlamadı

bende söylemedim kimseye

sonra bi arkadaşıma söyledim kerem bu gün benim doğum günüm falan diye, ne yapmak istersin dedi, k-bar a gidelim içelim bahçesi çok güzel demiştim, atıparmaktan taaa oralara kadar yürüdük tam oturduk, kerem beni kaldırdı kalk gidiyoruz diye

nereye gidiyoz olm falan filan derken ya şuraya uğramamız lazımmış, önemli dedi ben kızdım

içimden yol boyunca söylendim, amk yerinde benim doğum günüm ben burada oturup içmek istiyorum içemiyorum derken

altıparmakta yürürken ara sokaktan çat diye bütün arkadaşlarım yolumu kesti, ellerinde pastalar balonlar happy birthday falan

sonra toplaşıp yine k bara gittik

beni bu kadar mutlu eden bi süpriz olmadı artık burdan bi pay biçin
  • killerbee  (17.10.16 00:49:34)