El üstünde oluşan kabarcıklar

Siğil gibi ama değil. Ellerini çok yıkayan bi insanım onla alakası olabilir mi? Korkmalı mıyım??

İğrençlik için özürdilerim ama durum bu. i.hizliresim.com

Egzama?

  • dissendium  (16.10.16 00:47:23)
Egzama +1

  • curukturpkokusu  (16.10.16 01:42:12)
iğrençlik değil.

bence egzamaya benzemiyor ama bir doktora gidin muhakkak.

geçmiş olsun.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.10.16 01:51:11)
İğrençlik değil. Egzama değil. Siğil değil. Bu ben gibi, sonradan oluşabilen bir cilt durumu gibi duruyor. Bir hastalığa veya rahatsızlığa benzemiyor ama elbette doktor görmeli. Ama benim anladığım bu bir rahatsızlık veya hastalık değil.

  • yaren  (16.10.16 02:12:27)
aynisi yazlari oluyor bazen bana,belki sicak veya gunes isigina fazla maruz kalmissinizdir.

  • eksimeksi  (16.10.16 02:28:43)
lisede ben de çok yıkardım oradan biliyorum. büyük ihtimal çok yıkamaktan. kaliteli sıvı sabun kullanın. O köpüklü sabunlar avuç içimde bunu yapmıştı bende.

ayrıca elleri çok yıkamak depresyon belirtilerinden bir tanesidir demişti bize hocamız. dikkat ediniz.
  • westblack  (16.10.16 09:45:45)