Uzayda geçen, uzay temalı klibi olan şarkılar?

örnek vereyim hemen;

M83 - "Wait"
www.youtube.com

gibi. içinde uzay sahneleri, uzayda yolculuklar olan, insana kendi yolunu yolculuğunu hissettiren görselleri olan ve kendisi de aynen bu şarkı gibi güzel olan parçalarınız varsa geceye bırakın :)

bana bu şarkı şunları yazdırdı mesela feybuk'ta paylaşırken;

bugün de böyle...
dünyadaki ve uzaydaki, içimdeki ve dışındaki yol(culuğ)um...
gargantua'nın nihai çekim etkisine girerken bir Endurance'ın ışığı belirdi kenarda...

www.youtube.com

bu geldi sadece aklıma.
  • klakie  (15.10.16 23:38:00)
  • 507  (16.10.16 01:19:11)
yeni birşey gelmedi aklıma, klasiklerden

marooned
www.youtube.com

ve planet caravan
www.youtube.com

bana uzayı çağrıştırırlar
  • freebird5406_2  (16.10.16 01:29:12)
Skywatchers - Do you want to go to space young man

m.youtube.com

Aklıma ilk bu geldi, başka hatırlarsam eklerim.

Edit: Şu da var, Other Lives - For 12 m.youtube.com
  • köstebek kurabiye  (16.10.16 01:31:17 ~ 01:33:22)
major tom'un peter schilling versiyonunu çok seviyorum ben, klibini hiç görmesem, sözlerini hiç anlamasam bile "aha uzay şarkısı bu!" derdim, o hissi çok iyi veriyor bence, çok tatlı,

www.youtube.com

yalnız yine de öyle şeyler yazma bence, çok strong bi presence var :((
  • der meister  (16.10.16 01:43:47 ~ 01:45:32)
Eiffel 65-blue

90lar cocuklarindan kac kisi kaldik
  • la noix  (16.10.16 09:58:50)
Mj -scream

youtu.be
  • placebo z  (16.10.16 11:53:05)