Atatürk Havalimanından Geceyarısından sonra şehre ulaşım

Merhaba,
Pazar akşamı 23.30da Atatürk'e iniyor uçağım. Bagaj olacak.
Toplu taşıma şansım var mı?
Anadolu yakasına gideceğim. Maltepeye aslında ama Kadıköye ulaşsam da yeterli.
Teşekkür ederim cevaplar için.

bagaj olmasa idi iner inmez tapagaz metroya yetişme şansınız vardı zira son sefer gece 12. diğer türlü aklıma gelen en pratik taksi ile yenibosna metrobüs durağına geçmeniz(3-4 km mesafede) oradan metrobüs ile kadıköy.

  • delineron  (15.10.16 21:23:43)
metrobüs var kadıköye kadar ama taksi yapman lazım 10 tl tutar
havataş var
23:30 da inen uçaktan son metroya ulaşman zor olur.
  • basond  (15.10.16 21:29:02)
metrobüs saat kaça kadar devam ediyor acaba?

havataş atatürkten nereye kadar gidiyor, bir de saatlerini de tam anlayamadım. internet sitelerine bakıyorum ama çok karmaşık. semtleri de bilmeyince...
taksidense havataş mı daha mantıklı olur?
  • neyleyim  (15.10.16 21:47:33)
metrobüs 24 saat var. taksiyle en yakın metrobüs durağına git, ordan tin tin gidersin kadıköy'e. son durakta (söğütlüçeşme) inersin metrobüsten. boğa'ya çıkacaksan ya da hasanpaşa tarafına gideceksen sanırım yürüyebilirsin ama daha uzak kalıyorsa indiğin yerde taksiye binip gidebilirsin, toplamda 30-40 lira ya tutar ya tutmaz. metrobüs durağının çıkışında taksi oluyor zaten hep.

  • der meister  (15.10.16 21:52:20)
Havataşla taksime oradan dolmuşla Kadıköy sonra Maltepe'ye minibüs yapabilirsin. Alternatif olarak taksi ile metrobüse ulaşıp metrobüsle Anadolu'ya geçersin. Metrobüs gece seyrektir ama 24 saat var.

  • nrmnm  (15.10.16 21:53:49)