Yazılım bilen arayüz yapabilecek arkadaş arıyorum!!

arkadaşlar bir fan şirketinde çalışıyorum, fan seçim programı adı altında bir program yapmayı düşünüyorum. (şirketin uzun süre uğraştığı bir işti, dışarıdan ben yapacağım)

analitik denklemleri ben çıkaracağım ve fanların özellerini belirten bir havuz oluşturacağım. sonrasında talep edilen değerlere göre optimum değeri seçecek, buna müteakip performans eğrilerini ve grafiklerini gösterecek bir arayüz program yapmam gerekiyor.

tahminimce 6-8 aylık bir iş yazılım yapacak arkadaşın hafta sonları zaman ayırması yeterli olabilir.

işin getirisi program yazılım ile beraber anlaşılacak rakam ve + olarak her yıl yapılacak bakım ve geliştirme çalışması için belli bir ücret.

bu konu da ciddi çalışacak güvenilir bir yol arkadaşı arıyorum.
Birkaç görüştüğüm arkadaşım var ama evli hepsi hafta sonu zaman ayırma konusunda kararsızlar.

Sizce nereden bulabilirim?

ben burasda defalarca aradım, lafta biliyorlar ama gel parasını verelim, projeye yapılacak diyince, tek mesaj dahi alamıyorsun.

daha para konuşulmamış bu arada, adamla mesajlaşıyorsun, adam yok sonra cevap vermiyor. parasıyla iş yaptıracak adam yok resmen.
  • kurnaz  (15.10.16 20:21:20)
Yazılım hangi dilde, platformda yazılacak?

  • creepy  (15.10.16 20:32:04)
@creepy, onu yazılımı yapacak arkadaş bilir. ama pdf çıktı farklı dil seçeneği ve başka bir paket program içine gömülebilir olma özelliğine sahip olmalı.

  • karsinin aksisi  (15.10.16 20:35:48)