Laptop tavsiyesi

kardeşim bilgisayar mühendisliğinde okuyor. şu an kullandığı bilgisayar programları kaldırmıyormuş yeni bilgisayar istiyor.

ben konuya vakıf olmadığım için, bilgisayar mühendisi arkadaşlara sormak istiyorum ne ayarda bir bilgisayar alınmalı? önerilere açığım. bütçe max 3bin. ne kadar altında olursak o kadar iyi olur. ama dandik bir şey de almayalım.

bu arada kardeşim de bunu istediğini söylüyor: www.monsternotebook.com.tr

bu laptop nasıl fiyat/performans olarak?

teşekkürler şimdiden

oyun oynayacak mi o biraz onemli
hangi oyunu oynayacak
varolan bilgisayara ram ve ssd ekleyerek duzeltirebilir mi
  • kingcyrax  (15.10.16 13:10:43)
fiyat olarak fazla ama oyun performansı iyi deniyor.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (15.10.16 13:27:13)
Oyun oynamasını istemiyorum ben pek. Bilgisayar mühendisliğinde kullanılan programları kaldırsın yeter diye düşünüyorum.

  • yigitkaraca  (15.10.16 13:28:05)