[]

Kafayı kırdım MBA yapacağım / İstanbul

30.000 TL bütçe ayırdım (şunu yazarken bile kan ağladı içim, öderken nasıl olur Allah bilir). Hangi üniversiteyi tavsiye ediyorsunuz? Özellikle yapan arkadaşların deneyimlerini duymak istiyorum.
Hali hazırda satış ve iş geliştirme üzerine çalışıyorum.

Danke schön.

 
İTÜ ve galatasaray tezsiz fiyatları o civarda olması gerekir. ama konumun nerede, derslere yetişebilir misin bilmiyorum. ben derslere yetişemeyeceğimden dolayı 12k'e marmarada eng. management yapmıştım. Gayet de memnunum şuan.


  • Mcfly  (15.10.16 09:01:11) 
Açık söylemek gerekirse paranızı saçma şekilde mba eğitimine kaptırmayın. Onun yerine daha başka master yapın paranız cebinizde kalsın, o parayla iş kurarsınız. İlk ayda, mba de öğreneceğinizden 5 kat fazla bilginiz olur. Ek bilgi için özelden yazabilirsşniz.


  • kurnaz  (15.10.16 12:26:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.