dumbell ve sehpa

merhaba duyuru sakinleri.
Evde sporuma devam edebilmek için ağırlık ayarlanabilir dumbell ve sehpa almak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz cep yakmayacak cinsten kullanışlı ürünler var mıdır?
şimdiden teşekkürler.

Ayarlanabilir dumbell fiyatları uçuk diye biliyorum bunun yerine üç çift dambılı çeşitli ağırlıklarla edinmek daha ucuza gelebilir. Ağırlık ve sehpa konusunda delta markasına göz atmanı tavsiye ederim, cep yakmaz ve uzun süre gider.
Not: döküm ağırlık al.

  • candanag  (14.10.16 22:58:30 ~ 23:01:28)
www.hepsiburada.com

Bunu al.
Sonra www.hepsiburada.com

Bunu al 10 10 çalışırsın. Ağırlık hafif geldi mi 5 kglik plakalar var eklersin.

Sonra www.hepsiburada.com

Z bar. ya da bunun düzünü al. Bunlar evde 3 ay götürür seni. Ben 4 5 senedir bu işle uğraşırım salona gidemedigim gunlerde evden cikamazsam ya da vs. durumlarda evde idare eder beni tabi daha agir plakalar var. Sehpa ile de bir çok temel hareketi yapabilirsin alt göğüs ust göğüs, uzanarak karin, uzerinde one arm dumbbell row sirt vs. Fp olarak en iyisi bu yoldur.
  • karacigerim vur kadehlere  (14.10.16 23:08:11)
Amelelik gibi gelebilir ama betondan halter döktüm ben, fi 300 koruge boruya.. Bi de hurdacıdan mil aldım. Geçirdim ortasına. 170 kg falan yaptı. Ayarlı, 5 kg aralıkla ağırlık ayarlanabiliyor. Birkaç boy girya falan da döktüm kalan betonla hatta. Pet şişeler ve 14lük demirlerle. Ortam uygunsa daha beleşi yok.

  • kargn  (14.10.16 23:27:04)