Buluşma için yer önerisi (Taksim/Beşiktaş)

Birkaç gündür internetten konuştuğum biriyle yarın yüz yüze görüşeceğiz de Taksim veya Beşiktaş'ta birbirimizi duyabileceğimiz, fiyatları da kendisi de düzgün olan bir mekan önerir misiniz?

Ne yiyip ne içilecek?

  • klar  (14.10.16 17:46:10)
Nasıl mekan, yemek, alkol?

Taksimi boşverin bence.
Beşiktaş Kafepi barbaros üzerinde(yer bulamayabilirsiniz, erken gitmek lazım)
Beşiktaş Kaset var, orası da hoş (Kaset bistro değil ama sadece Kaset).
Kilit bar da ilk açıldığında güzeldi artık kalabalık oluyor, Kafepiye yakın, geçerken bir bakarsınız olmadı.
  • peggy  (14.10.16 17:48:14)
Öğleden sonra gideceğimiz için alkol veya yemek değil de çay/kahve tarzı olur herhalde.

  • chicha  (14.10.16 17:50:06)
Ogleden sonra sutis kalabalik olmaz sanirim olsa da dip dibe koymuyorlar masalari, cay kahvesi de personeli de gayet iyidir.

  • klar  (14.10.16 17:56:42)
tramvay kafe var istiklâl'in sonlarına doğru. bayılırım. ^^

  • avianthem  (15.10.16 02:48:08)