Kız isteme olayına arkadaş götürmek

bi bana mı abes geliyor yoksa gayet de normal bir durum mu?

arkadaşım yarın kız istemeye gidecek. her iki tarafın da aileleri bulunacak. ben erkek tarafı ile gelip fotoğraf vs çekeceğim.

yani bu devirde herkesin telefonu makinesi vs varken benim kalkıp yancı bir şekilde iki taraftan da kan bağı olmayan biri olarak bulunmam saçma değil mi?

arkadaşı da kıramıyorum. biraz abi ciddi misin falan dedim de gayet ciddi yani.

kız isteme olayının kendisi saçma da, bir aile büyüğü yoksa kendine sizi yakın görmüş, o yüzden çağırmış olabilir.

  • dedimmidemedimmi  (14.10.16 15:01:52)
Fotoğraf bahane. Seni görünce stresi azalır.

  • dissendium  (14.10.16 15:02:13)
banada saçma geldi.

  • sizofren06  (14.10.16 15:02:49)
sadece aileler arasında olan törenler için bana tuhaf geliyor
ama gördüğüm pek çok kişi, tam da bunu yapıyor. hatta sadece fotograf çekmeye gidiyor insanlar-arkadaş oluyor bu kişi. zira foto çok önemli hale geldi, olmazsa eksik kalmış oluyor, olsun isteniyor sanırım
yani garipsemeyin fotograf çekebiliyorsanız hele bir de profesyonel makine filan varsa arkadaşlarınız evlenirken sizi pek arar sorar olacak o da kesin :)
  • niye ama  (14.10.16 15:03:01)
çok normal ki arkadaşların da gelmesi.

kız isteme 3-5 kişilik bir etkinlik olmuyor genelde. insanlar en yakın arkadaş ve arkadaşlarını çağırıyorlar.
  • tchuck  (14.10.16 15:03:36)
bence buna sevinmelisin. demek ki seni gerçekten kendine yakın görüyor. böyle bir anında seni de yanında istemiş. ne güzel.

  • sansli pipi  (14.10.16 15:04:26)
Ayrıca bazı akrabalar bok gibi fotoğraf çekiyor. Ben de fotoğraf işini az çok teknolojiden anlayan birine paslardım.

  • dissendium  (14.10.16 15:04:33)
ahaha aynen yancı gibi olacaksın ama arkadaşın istemiş sonuçta pek absürt bi yanı da yok hani. seni görmek rahatlatacak belli ki arkadaşını manevi destek hesabı :)

  • delineron  (14.10.16 15:04:43)
Normal gayet bizde gittik istemeye. Stres azalır iz görülür foto çekersin hem.

  • hernezıkkımsa  (14.10.16 15:06:16)
saçma. kızı verdikleri an mı fotograf çekilmeye başlanacak. kızı vermemeleri de söz konusu.

  • 1adam  (14.10.16 15:18:59)
Valla herhangi bir arkadaşım da çağırsa heyecan ve gurur duyardım. Fena geyiklik malzeme çıkar ordan. :D

  • pomknos  (14.10.16 15:21:37)
istemelere arkadaşla gidiliyor veya kız arkadaşlarını çağırıyor böyle şeyler oluyor sık sık. sadece kızın bundan haberi olduğundan emin olun, bu kim yav veya niye geldi niye kalmasın.

hiç bir aile büyüğü takılmaz zaten hele kız tarafından hoşlarına gider aksine. herkes aşırı heyecanlı olacak ve sana sonra anlatacak baya şamatalı hikayeler kalacak.
  • misericord  (14.10.16 15:28:04)
yok değil,görev icabı ordasın, çocuğun mürvetini görmek istediğinden değil, kırma çek fotoğraflarını ne olur ki. hem niye kasıldın abi boşver ya. sana gel bizim kızın doğumuna gir videoya çek dememişler ki, demek ki hatıra kalsın istiyolar, güzel fotoğraflar olsun istiyolar, seni de sevmişler davet etmişler, hem tecrübedir bu, 3 5 vakit sonra başına gelince hea lan böyle oluyoduydu dersin.

  • killerbee  (14.10.16 15:34:47 ~ 15:35:49)
kzı istemeye arkadaşla gitmek abestle iştigaldir net nokta.
kızın babası olsam çok pis laf sokardım.

  • jamswety  (14.10.16 15:39:31 ~ 15:40:24)
Kız isteme artık nişan gibi bir şey oluyor, o yüzden kalabalık gidiliyor. Kızı da tanıyorsan kesin git zaten. Tanımıyorsan da arkadaşının hatrına git ne olacak, zaten kızın da arkadaşları olacaktır büyük ihtimal.

  • peggy  (14.10.16 15:42:55)
bence ufak bir noktayı atlıyorsun. sadece kız isteme değil yüzük de takılacak bence. böyle bir durumda hem fotoğraf çekimi normal hem de ailenin dışından birinin gelmesi de. mesala böyle zamanlarda gelinin en yakın arkadaşları da gelir.

  • hononu  (14.10.16 15:44:31)
normal bir durum kimse yadırgamıyor. benim gördüklerim böyleydi.

  • sanguine mcqaer  (14.10.16 15:44:50)
gayet normal ki ben de arkadaşımın gitmiştim. ayrıcs senin için dr güzel bir olay demek cidden arkadaşın değer veriyor sana

  • oscar  (14.10.16 15:56:47)
Benim en yakın arkadaşım, kızkardeşim dediğim insan beni istemeye de söz nişan nikah ve düğüne de çağırmadı. Bi de böylesi var yani. Bence çok saçma değil, sadece fotolarda herkes bulunsun kimse eksik kalmasın istiyolardır. Gidersen de mesfeli ol yani.

  • yaren  (14.10.16 16:02:15)
Bana saçma geldi.

  • karacigerim vur kadehlere  (14.10.16 16:13:38)
Sacma.

  • stavro  (14.10.16 16:24:56)
Normal, iki kız arkadaşımın istenmesinde bulundum, biri en yakın arkadaşım sabahtan akşama yanındaydım. Öbürü yine çok yakın arkadaşlarımdan birisiydi, kahve, pasta, börek servisi için gitmiştim ki oğlan evi maşallah 30 kişi gelmişlerdi ancak yetiştik.

  • elikası  (14.10.16 16:41:44)
bi yakınımıza kız istemeye 5 araba ile geldiler. 30 kişi eve zor sığdı. var sen düşün.

  • sttc  (14.10.16 20:07:45)
Arkadaş istemişse gidilir ne var, kan bağından öte bağlar var. Kimseye hastane raporu gösterilmeyecek sonuçta.

  • neynep  (14.10.16 20:20:28)