booking'te genius'luk

ben neden değilim a kardeşler? kız arkadaşım benden çok daha az rezervasyon yaptırmış, bir tane ibibik arkadaşım da keza öyle. ama hepsi genius. ben neden değilim? nerede hata yaptım :(

2013 ten bir şey buldum. Gelen mailde şu resim varmış cdn2.loyaltylobby.com

son 1 senede 24 rezervasyon yani. kız arkadaşınız ve diğer arkadaşınız bunu tamamlamış olabilirler ve belki sizin rezervasyonları daha çoktur ama son 1 senede yeterli sayı olmamıştır.
  • senolll  (14.10.16 02:08:50)
24 de çokmuş. Bende 10 var en çok. Bu sene 5 olmuş da 24 olması imkansız:)

  • bir ileti paylastim  (14.10.16 02:56:08)
aslında şu an 5 rezervasyona veriyor. hatta benim sonuncu kaldı. sonra genius olacağım. bir kontrol edin hesabınızdan.

  • panda  (14.10.16 08:07:16)
nereden kontrol ediliyor? yani ne kadar kaldığı falan. yoksa genius değilim, yazmıyor.

  • bir ileti paylastim  (14.10.16 08:55:54 ~ 08:56:17)
Totalde 5 kere rezervasyon yaptım ve iptal etmeden kaldım onlarda. Sonrasında genius vermişti. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi durum.

  • eloharp  (14.10.16 09:16:41)
Araya gireyim; ben genius'um, bu nedir tam olarak? Ne isime yarar genius olmak?

  • stavro  (14.10.16 09:49:42)
Aslinda yaziyo bookingte ne ise yaradigi. Yuzde on indirim. Erken ve gec giris cikis suresi. Bazen ucretsiz hosgeldin icecegi

  • bir ileti paylastim  (14.10.16 09:52:21)