antivirus yuzunden (sanirim) hicbir siteye giremiyorum

selam duyuru,

"Bağlantınız gizli değil

Saldırganlar yemeksepeti.com sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartı bilgileri)"

gibi hatalar aliyorum hemen her sitede. bunun cozumu nedir?

antivirus programi eset.

bilgisayarın saati ve tarihine bak
google chrome da tum eklentileri devredisi birakarak calistir

  • kingcyrax  (13.10.16 17:53:09)
@king

adblock'a kadar kaldirdim ama hala ayni problem. yemeksepetine, aliexpresse falan cesitli sitelere giremiyorum.
  • xfestos  (13.10.16 18:00:43)
bilgisayarın saatini tarihini kontrol ettin mi?
o cok onemli
%90 odur
  • kingcyrax  (13.10.16 18:40:17)
@king

ettim ettim, onda da bir sikinti yok. cok acayip, 10 gundur evde yokum ve biraktigimda problem yoktu. simdi geldim bilgisayari acinca boyle bi olay var.
  • xfestos  (13.10.16 19:46:15)
modemi bi ac kapat hocam
biz de modem degistirdigimizde boyle bi sikinti olmustu
saygılar
  • kingcyrax  (13.10.16 22:13:31)
aynı sorun bende de var. gerçi her sitede değil ama bazı sitelere giremiyorum sözlük, duyuru filan. hatta www.eksiduyuru.com duyuruda da sorulmuş. bence sorun bizden kaynaklanmıyor, bi gariplikler dönüyor.

  • hypathia  (13.10.16 22:19:52)
www.theregister.co.uk

genelmis problem, bu sertifikalari saglayan sirket sicmis galiba.
  • xfestos  (14.10.16 01:49:36)