Bana araba buluyoruz lütfen

Buldugunuz arabayı alırsam şayet bi hediyem olcak o kisiye.(sağlam hediye) Bu sorulardan gına geldi biliyorum ama bulamıyorum. Sehir icinde kullanılcak, hız tutkum pek yok. Güncellenmis bütce: 130 bin tl.Üstüne çıkmam. Altı da olur. Mercedes CLA180 alıcaktm vazgectim.

audi a3 sedan full aksesuar 1litre motor, 110 beygir. power commander olduğu için ekonomik ve performanslı kullanabilirsin. motor ufak, turbo büyük, devir yüksek çok teknolojik.

hediyemi alayım?

142 bayi fiyatı 124 indirimle.

ha mercedes i de çok araştırdık başka bir arkadaş alacaktı, gelen şikayetler kötü ve şekil güzel olsa da pek kaliteli değil diye vazgeçtik. zaten arkası çok basık ve amortisörler falan hiç rahat değilmiş.

bu arabayı da arkadaşım sipariş verdi geçen hafta, 3 tane aracı var. yani bu adam bunu alıyosa bi bildiği vardır falan dedim, edirnede özelliklerini bayi sipariş formunu falan gösterdi anlattı biraz.hakkaten şahane. audi başka arabalara benzemez özetle.
  • killerbee  (13.10.16 14:28:08 ~ 14:36:55)
V40 Cross Country D2 Advance 1.6 dizel powershift şanzıman
anahtar teslim 114 bin

alırsan bana dua edersin.
  • technicalte  (13.10.16 14:34:48)
A3 Sportback 1.0 TFSI 116 hp S tronic PI

Takip ettiğime göre bayiler çok da güzel indirim veriyormuş liste fiyatından. 100-110 a dolu dolu donanımlı alınıp senelerce binilir.
  • bir3iki7  (13.10.16 14:47:34)
Sıfır ikinci el ne olacak onu desene bi. Bir de 1litre araba yerine bmw r1200 al. Bir litre arabaya yüzbin verene lafım yok. Teknoloji güzel de ederi o değil.

suv de olur mu ikinci el olursa? yoksa sedan mı sadece.

mercedes amg paket alıp amortisöre laf edeni de anlamıyorum. bilmeden mi alıyorlar da sonra a a bu sertmiş diyorlar acaba.

ikinci el opsiyonların eğer suv olursa bu araç bak fena değil. www.sahibinden.com

eski model diyorsan yeni kasa bütçeyi aşar x1 i bırakalım bir kenara.

sedan düşünüyorsan 3 serisi, sahibinden'de 120.000-130.000 arası sıralayınca fena seçenekler çıkmıyor. 320i ED kullanıcısıyım. tavsiye ederim. şehir içi için uygun.

cla'dan neden vazgeçtiğini bilmiyorum, ben de düşünmezdim o ayrı gerçi de. içi birebir aynı ama dışı bana göre daha estetik olan gla'ya yönelebilirsin. şehir içi için uygun ufak bir araç. AMG paket alma da sonra amortisörü çok sertmiş deme. otoban dışında sadece işkence. A180 AMG de kullandım çok oradan biliyorum. yol tutuşu vs çok başarılı fakat.

v40 seveni çok olan bir araba. ama tuhaf bir fanboyluk da yok değil bence. dışını beğendiysen düşünmeden al, içi olabildiğince klasik volvo sadeliğinde zaten. xc40 çıkıyor 2018'de, hem beğenirsen sonra ona geçersin.

4.18i dememiş arkadaşlar nedense, sıfır fiyatı 150bin civarıydı en son. 1500 motor o araca biraz düşük bence ama 1000cc motora razı olan ona da olur. ikinci el olarak öneri tabi bu da.

gencim şeklim olsun dersen, a3 cabrio var. ucuzu da varmış.

www.sahibinden.com

2 serisi de olabilir tabi bu arada. bence alt segment olduğu için 3 düşünülür 2 yerine ama tabii ki zevk ve ihtiyaç doğrultusunda değerlendirebilir.
  • bir ileti paylastim  (13.10.16 14:58:10 ~ 15:22:37)
bmw 3.18i olabilir belki. bayii indirimi ile belki baz üstü ilk model alınabilir. bir kaç gün önce 128'di baz fiyatı, şimdi 131 olmuş. aralık gibi iyi indirim yapıyorlar. gidip konuşmakta fayda var.

  • puc  (13.10.16 15:16:22)
Skoda Superb 2016 1.6 Prestige
Çok araba kullandım ama fiyatına göre en iyilerinden biriydi. Uygun bulabilirsem tekrar alacağım.

  • Erensq06  (13.10.16 17:03:08)
Volvo v40 ve s60 sıfır 1.6 dizel alamazsın çünkü motor anlaşması bitti. Yanlış yonlendirmeyelim.

Sıfır passat dizel oto,
audi a4 2.0 tdi 2015 2014 dod.com.tr de dogusun ikinci elleri var(vergisi fazla)
Az km ikinci el 2016 a4 1.4 tfsi (a3 sıfır yerine)
318i(bmw premium onayli az kullanılmış)
218i sifir
Mercedes c 2015-2016 az kullanılmış
Mercedes e180 elite 1.6 benzinli 2013
  • karacigerim vur kadehlere  (13.10.16 19:23:40)