Elektronik bateri seti

Selamlar,

2 yaşındaki yiğenim için bateri almak istiyorum. Çünkü tüm gününü kalemlerle damacanaya vurup "müzik" diyerek geçiriyor. Ama konuya çok uzağım ve ne alacağımı bilmiyorum. İnternetten araştırma yaptım biraz. Önce şunu buldum;sesmuzikaletleri.com

Biraz daha bakınca da elektronik olanlarını gördüm.

Hangisini almak daha mantıklı? aralarındaki fark ne?
Bu işten anlayan arkadaşlar beni yönlendirirse çok memnun olurum.

Teşekkür ederim.

Hangisi alınır bilmiyorum ama bu tarz şeyler aşırı gürültü yapıyor. Evdekileri ve komşuları rahatsız etmemek için almayın derim. Şu an zaten çok küçük. Sadece gürültü yapacak pat pat vura vura. Bak kulağıma geldi ben bile rahatsız oldum.

  • matilda  (13.10.16 14:13:23)
"bu tarz şeyleri" alın. yeğeniniz gerçekten yetenekli ve bu işe yatkın olabilir. davullar konusunda spesifik bilgim yok. fakat elektronik olanları hissiyat olarak aynı olmasa da dışarıya çıkan sesi bir plastiğe vurmak gibi. kulaklıkla kullanılabilir yani. öyle "komşular" falan rahatsız olmaz.

yeğeniniz sizin gibi birine sahip olduğu için gerçekten şanslı bence. ilk başta hoş olmayan sesler çıkaracaktır elbet kendi için. ama belki de çok başka yerlere götürecek bu mevzuyu.
  • windowsguvenlikduvari  (13.10.16 14:23:44)
Akustik almayın hocam. Elektronik alın. Ses vericisine bağlamanız gerekiyor. Sesini kısarsınız kendi kendine vurup durur. Rahatsız etmez başkasını. Aslında bi ps3 ve guitar hero seti çok eğlenceli olurdu :D

  • glamdr1ng  (13.10.16 14:25:55)
tabii ki al, elektronik al. 2 el alabilirsin ilk başta.

  • freya  (13.10.16 16:58:02)
@glamdr1ng
Guitar hero seti diyen arkadaşa katılıyoruk
En azından ses açısından rahatsızlık vermez.
Ses konusu çok mühim çünkü davulun sesi cidden sadece uzaktan hoş gelir.
Bir yerden sonra kafa kaldırmaz. çocuğa da zor olur
  • kahramanikarus  (13.10.16 17:07:49)