[]

tv seçimi

43 inch tv alacağım ve pek çok seçenek arasından iki seçenek arasında kaldım. Bu ürünleri kullananlar yardımcı olup tecrübelerini aktarabilirlerse tercihimi daha kolay yaparım.

***Samsung 43KU7000 2.248,00 TL.
***LG 43 UH650V 2.399,00 TL.

 
bir usb belleğe şu çözünürlükte videoları at :

360p
480p
720p
1080p
4k

daha sonra vatan veya tv'yi almak istediğin yere git. HD kanalların nasıl görüneceğine bakmak için 480p ve 720p'lik videoları oynat.

HD olmayan kanalların nasıl görüneceğine bakmak için 360p videoyu oynat.

1080p ve 4k filmlerin nasıl görüneceğine bakmak için de bu videoları oynat.

Eğer HD ve SD yayınlar için yaptığın testlerde görüntülere katlanabiliyorsan 43" TV'ye bu kadar para gömebilirsin.

imza : 4k tv karşıtı.
  • kimlanbu  (13.10.16 11:50:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.