10 yılda üniversite bitirmek

Bu kisi ise alınır mı ne dersiniz? Söyledigne göre sürekli okumamıs, bir süre ticaretle ugrasmıs, gayrimenkul arsa satım isinde ugrasmıs. Mezuniyet tarihi okula girdikten 10 yıl sonra. Simdi de maaslı is bakıyormus.Patron olumsuz yaklasti, benim de fikrimi istiyor.Cok iyi bir üniden mezun arkadas, verdigimz deneme isini de güzel yaptı.Olay tercümanlık

Isini iyi yaptiysa neden alinmasin ki?

10 yilda mezun olduysa olmus, arada yaptiklarini aciklarken celiskiler yoksa sikinti goremedim. Herkes girdigi gibi uni hemen 4 senede bitirecek diyebbir kural yok sonucta :)
  • kuehles blondes  (12.10.16 21:28:15)
işini iyi yaptıysa neden alınmasın ki?

  • devilred  (12.10.16 21:28:24)
İşini iyi yaptıysa neden alınmasın ki? +1

  • kobuzchu kiz  (12.10.16 21:29:53)
ilginç bir soru verdiğiniz işi kötü yapsa 4 senede bitirdi diye işe alım yapıyorsunuz gibi bir izlenim vermiş.işini iyi yapıyorsa alın +1

  • latsc  (12.10.16 21:32:13 ~ 21:32:37)
Isterse 50 yılda bitirir bu bi şeyin göstergesi değil ara verir başka şeyler yapar sonra tekrar döner okula bunun herhangi bir etkisi olacağını sanmıyorum milleti afla geri dönüyor kaç yıl sonra

  • limoncello  (12.10.16 21:32:41)
asıl öyle adam alınır. 4 yıl boyunca okuldan eve evden okula, koyun gibi bir üni okumaktansa 8-9 yıl okurum, çalışır da okurum, hayatı öğrenir de okurum.

adamlar/kızlar okul bitiriyor, konuşmayı bilmiyorlar, mail adresleri kanayangül_06 veya zorunlu_Serseri vs ve bu mail adreslerini kurumsal firmalara verebilecek kadar aptallar.

dediği işlerle uğraşan adam, iş yapma adabını bilir, çabuk öğrenir, adapte olur. ayrıca verdiğiniz işi de yapmış.
  • mahone  (12.10.16 21:35:24)
eger cok iyi dedigimiz okul bogazici odtu falansa dusunmeden alınır. cunku bu okulların bu tarz mezunları genelde en girişimci en farklı dusunen tipler oluyor.

  • gofragol  (12.10.16 21:41:00)
alınır yahu.

  • yün prenses  (12.10.16 21:42:18)
Azim, kararlılık, dirayetin simgesi olduğu için ilk tercih edilen insanlardır.

  • etki  (12.10.16 21:47:37 ~ 21:48:07)
Mühendis olsa almazdım, tercüman olarak alırım.

  • archmage mahmut  (12.10.16 21:50:46)
eğer disiplinli ve işini yapacak biriyse geç bitirmesi tercih sebebi bile olabilir, kendini geliştirmiş çünkü.

  • mikro patlama  (12.10.16 21:57:19)
cok cekincede kaldiysaniz profesyonel davranip referans isteyin.

  • superfluid  (12.10.16 22:46:37)
patronun çapsızlığı.

  • taksici milletin efendisidir  (12.10.16 22:52:10)
O adamı kaçırmayın.

  • babilbaligi  (13.10.16 06:09:20)