Pisi pisine ölmek

Pisi pisine ölmek diye bir şey var ya hani. En çok hangi türünden korkuyorsunuz? Benim korktugum besin zehirlenmesinden ölmek. Gecen vardı su böregi yemis , ölmüs kadın.Cok kötü ya.Iki kere gecirdim gıda zehirlenmesi,temkinli olmaya calısıyorum.

şahin doğan gibi bi arabanın çarpıp öldürmesi

  • masa penisi  (12.10.16 21:17:07)
bişi yerken boğulup ölmek çok pis olur herhalde. o can çıkmaz bi de dakikalarca :/

  • cekilmis gayfe  (12.10.16 21:17:11)
valla ölmenin her türlüsü kötüde böyle salakça şeylerden ölmek tabi daha kötü yolda giderken apaçinin birinin seni ezmesi yada ne biliyim dediğin gibi börekten zehirlenmek gibi.

Yani bunlar koyardı herhalde ama hastalıktan ölmek yada riskini bildiğim bir iş üzerinde ölmek bunlar kadar koymazdı.
  • basond  (12.10.16 21:18:28)
yolda giderken yukarıdan herhangi parçanın kafama düşmesiyle ölmek.

oysa sadece yürüyordum. günlük işlerimi yapacaktım. aklımda o günün planı vardı. geleceğin planı vardı.

ama kafama düşen sert bir şey bir anda öldürdü.
  • tosiba  (12.10.16 21:19:47 ~ 21:19:55)
Dengemi kaybedip balkondan düşerek ölmek.

  • buff  (12.10.16 21:22:12)
beni en çok korkutan lunapark kazasında ölmek. adrenalin falan türü şeylere binmiyorum o yüzden.

  • tosunpasa  (12.10.16 21:25:28)
ölmek bir yerde iyi, bilincin kapanıyor. kolum, bacağım, gözlerim gibi önemli organlarımı bir aptal yüzünden kaybetmekten korkuyorum.

  • pinkpeony  (12.10.16 21:31:03)
birşeyler yerken boğazıma kaçması. her yemek yediğimde bu korkuyla yiyorum

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.10.16 21:32:55)
yolda yürürken bileğim burkuldu, düşmemek için seke seke yolun ortasına kadar gittim, neyse ki gelen giden olmadı yolda :S

  • mirty  (12.10.16 21:43:13)
banyo yaparken ayağın kayıp kafanı çarparak ölmek. kimbilir ne zaman farkedilirsin. kapı da kitli.

  • yün prenses  (12.10.16 21:43:26)
ölen bilmem kaç kişiden biri olmaktan korkuyorum. bombalı saldırıda, kazada vs.

  • şubatsonrası  (12.10.16 21:45:41)
boğulmak ve yanmak

  • fragile lady  (12.10.16 22:20:20)
kaza kurşunu gibi bi şeyden ya da silahla ölmekten genel olarak. pisi pisine ölümde gerçi genelde birinin ihmali ve suçu oluyor hep de bunda daha bi bariz, ateşe basan kişi yüzünden hasta değilken yaşlı değilken ölüp gidiyosun.

  • nathanieltroy  (12.10.16 22:36:47)
ben de en çok ölen bilmem kaç kişiden biri olmaktan korkuyorum. bir de cevahirde intihar eden adam kafasına düştü diye ölmüştü bir adamcağız. ona çok üzülmüştüm. bu da çok korkunç bence.

  • ruhen hastayim ben  (12.10.16 22:56:26)