Bu arac hakkinda goruslerinizi alabilir miyim

Ford Fiesta 2012 titanium 1.4tdci
Yol bilgisayarı
hız sabitleyici
digital klima
far sensörü
yağmur sensörü
arka park sensörü
elektrikli katlanan ayna
full+full lastikler 2000 km yaptı 60 bin bakımı yeni yapıldı 15000 km bakıma girmiycek yetkili servis bakımlı
Fiyat olarak 42 bin tl istiyor. Araba 52 bin km de. Titanium + x paketiymis.
Arabanin sag kapisinin eteginde ufak bir surtunme olmuş. Orasinda boya var sadece degisen parca yok.
Sizce bu arac bu paraya deger mi ? Cok kararsizim fikirlerinizi merak ediyorum.
Fotolari ekledim.

hocam bu paraya sifir arac alirsin neden bunu aliyorsun ki?

  • tezek  (12.10.16 15:47:52)
@tezek dostum 42 bin tl ye sifir dizel b segmenti araba bulamam ki hicbiyerde. 1.2 ve 1.0 motor benzinli bos araba alabilirim en fazla haksiz miyim ? Dizel arabalar 60k dan basliyor min

  • nuevo  (12.10.16 15:51:23 ~ 15:56:04)
sade boya yok orda yamulmada var ,kaportacıya göstermen lazım. 40 a alınır.

tabi hiç bir sorunu yoksa bundan başka.

titaniumların da bayağı bir hastası var.
  • killerbee  (12.10.16 16:44:53 ~ 16:45:54)