Saç-sakal kombinasyonu

@Caaannn nickli arkadaşa diss atıp ben de duyurumuzun güzide kullanıcılarına hangi sakal-saç kombinasyonunu sevdiklerini ve bununla birlikte görüşlerini alayım dedim. Tabii ki bu sorumuz öncelikli olarak kadınları ilgilendirmekle beraber erkeklerin de görüş beyan etme hakkı saklı olup Euxinos007 bunu önceden duyurmaksızın değiştirebilir. İyi saçmalarım.

Şimdi ana kategorilerimiz şunlar (Kadınlar, lütfen görsellerin bir örnek olduğunu unutmayın, o görsellerdeki tiplerden bağımsız yorum yapıyoruz, okey ?. Hatta görsellerdeki yüzler yerine standart bir Türk erkeğinin yüzünü hayal edip öyle yorum yapın)

1- Uzun saç ve uzun sakal kombinasyonu
ör. alphahairstyles.com encrypted-tbn3.gstatic.com

2- Uzun saç ve sakalsız/kısa sakal kombinasyonu
ör. image.cdn.ulke.com.tr (Ahaha) Jimmy piçi de pek ala olabilir static.tvtome.com

3- Kısa saç uzun sakal kombinasyonu
ör. img1.aksam.com.tr (Mehmet ağbimiz her ne kadar Türk erkeği olsa da ortalamanın üstü olduğunu unutmayın)

4- Kısa saç kısa sakal kombinasyonu
ör. s-media-cache-ak0.pinimg.com
popularbeardstyles.com

bunların tipi değil olay, gidene gider, gitmeyene gitmez.

benim kafam mesela yumru yumru gibi, bana 3 numara gitmez yüzüme uysada, ona da uymuyo gerçi, inşallah kel kalmam :(

türk tipinde böyle alengirli şeyler %99 eğreti ya da çirkin oluyor.

direk fotoyla gel.
  • kurnaz  (11.10.16 21:45:07)
Benlik bir soru değil. Ben sadece genel görüşleri merak ettim. Millet nasıl kombinasyonları seviyor diye.

  • Euxinos007  (11.10.16 21:47:17)
ben erkeğim, kendi açımdan söyliyim.

türklerde
bıyık bir tek kenan imirzalıoğluna, sakal kıvanç tatlıtuğa, kısa saçta yine kıvança yakışıyor. bunların ortak özelliği ne? sinekkaydı traşta da yakışıklılar.

kısaca tip kötüyse sakal makal kurtarmıyor.
  • kurnaz  (11.10.16 21:54:18)
Uzun saç ve sakalın kurtaramayacağı çok az erkek vardır. Uzun saç ve sakal <3

  • devilred  (11.10.16 21:57:49)
içlerinde en son sıraya 2'yi koyabiliyorum.
çok az erkek onu yakıştırabiliyor.

mesela 1'deki saçı tepeden toplama olayına bayılıyorum.
ama o fotoğraftaki gibi olabilen adama zaten bu dört maddenin hepsi yakışıyor.

yani sonuç olarak, çok çok çok çok göreceli bir soru bu.
herkesin tipine göre ayrı yorum yapmak lazım.

saç sakal genel olarak severim, ama kel adam da severim mesela.
yani burada kilit nokta kurnaz'ın dediği gibi adamın tipi.
  • blatta hiberna  (11.10.16 22:03:54)
Kısa saç kısa sakal

  • aquarium  (11.10.16 22:07:02)