nereden giyiniyorsunuz?

hangi markayı tercih ediyorsunuz? kadınlara yönelik bi soru.

sağda solda sonbaharlık kazaktır, sweattir, bluz vs.. bakıyorum ama tam böyle içime sinen bi şeyler göremedim. var mı sizin gözünüze kestirdiğiniz bişiler?

Ben zara, h&M, pull&bear ve marks&spencer'dan mutlaka kendime göre bir şey buluyorum.

Bir de internet sitelerinde dolaşıp kafanizda fikir olusturabilirsiniz. Arada trendyol, lidyana vs gibi siteleri karıştırmakta yarar var.
  • fraise  (11.10.16 17:49:00)
addax çok ucuz genelde oradan giyiniyorum :D

  • nice tnetennba  (11.10.16 17:49:59)
son zamanlarda genelde atlas campus veya h&m.

  • gmzo  (11.10.16 17:52:33)
mango, inditex grubu, yargıcı, h&m (uzun zamandır bir şey beğenmiyorum o ayrı)

bir de butiklerde uygun fiyata değişik şeyler olabiliyor. bsl, askı nişantaşı vs.
  • patiska  (11.10.16 17:56:22)
eskişehir butikleriyle meşhur, genelde kot pantolon ve ayakkabı dışında kaliteli mal satan butiklerden alıyorum. ama kot için ltb, pull&bear tercih ediyorum. ayakkabı da değişiyor tarzına göre ama spor için genelde nike.

stradivarius ve pull&bear da oldukça tarz kazaklar oluyor.
  • jonestown  (11.10.16 18:07:34 ~ 12.10.16 00:21:49)
Hic mi lcw yok aranizda :) ben bu aralar epey buyuk bedenim. Lcw, defacto, koton takilip duruyorum.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (11.10.16 18:42:37)
Ltb (little big), zara. Özellikle kotları ikisinin de çok kaliteli zaradan 2 kotum ltb den 2 kotum var, diz bile yapmadılar. Sporcu olduğum için genelde kot tişört ve polar sweatshirt tarzı giyiniyorum. C&a dan sweat almıştım 2-3 sene önce 3 tane. Orda ucuz ve kaliteli şeyler oluyor bazen ve decatlondan polar alabilirsin bence north face gibi falanlar tek amblemleri yok.

  • powerpufgirl  (11.10.16 19:05:25)
ipekyol
network
levis
mavi
  • nax  (11.10.16 19:53:35)
Inditex grubu
H&m
Mango
Oxxo
Mavi
  • turuncu sufle  (11.10.16 21:36:17)
h&m, addax, bazen lc waikiki ve koton.

  • mutlusismankedi2015  (12.10.16 00:12:50)