Yatırım tavsiyesi

5000 TL civarı bir para enpara hesabında duruyor. (günlük azıcık azıcık artıyor)

Piyasaların gidişatı, ülke gündemi, abd başkanlık seçimleri filan derken bu miktar para nerede olmalı

Altın/Dolar/Euro

yada durduğu yerde dursun mu TL olarak ? Ne yapmalı

dolar 3.07 euro 3.42... biraz gec kaldın bence almak icin. risk almaya degmez 5000 icin. altın alabilirsin uzun vade icin. garantici adamsan vadelide kalsın. good luck

  • the junior jr  (11.10.16 00:05:50)
dolar çok yükseldi bu ara, altın da düştü. çok kısa vadede ihtiyacın yoksa altın alınası bir zaman gibi.

  • copadam  (11.10.16 00:49:35)
sterlin bayaa düştü ama bilemiyorum.

4,5'tu Aralık'ta. 4,35'ti Mart'ta
şimdi 3,80
  • yoggi  (11.10.16 01:03:11)
sterlin alınmaz, brexit sebebiyle daha da düşecek, hatta 1 dolar seviyesine gelir öngörüleri bile var. dolar, euro, altın birbirine parelel gider diyebiliriz; o sebeple farketmez çok. dolar ise 3.10 sonrası ne olur bilinmez onun için günlük vadelide tutup doların gidişine göre alabilirsin.

  • re noreno  (11.10.16 10:36:22)