[]

Rumelihisarüstüne ulaşılabilen bir bölgede, 1 haftalık oda aranıyor.

Merhabalar, kaldığımız evden çıktık ve yeni evime yerleşene kadar arkadaşımda kalacaktım. Bu sırada kedim de kedisever başka bir arkadaşımda kalacaktı ancak kedim ben olmadan durmamış. Bu yüzden 1 haftalığına kalabileceğim bir odaya ihtiyacım var.

Eşya vs beklentim çok fazla değil sadece yatak yeterli. Boğaziçi Üniversitesinde okuyorum o yüzden bölge olarak da Zincirlikuyu veya Hisarüstü bölgelerine ulaşımı kolay olan bölgeler uygun olur. Fiyatı da uygun olursa mükemmel olur. 10 ekimden sonra herhangi bir gün yerleşip 17 ekimde çıkmayı planlıyorum. Erkeğim; dil, din, ırk, cinsiyet farketmeksizin herkesle kalabilirim.

Evde başka hayvan veya rahatsız olabilecek birileri varsa odadan çıkmadan da geçirebilir 1 haftalık süreyi. Cep telefonumdan ulaşabilirsiniz: +905358885837

 
sariyer yenimahalle'de eski bir yalida bir oda var. aslinda studyo daireye donusturulmus durumda. uygun mudur? yarin bana hatirlatin lutfen, uygunsa gorustureyim arkadasla.


  • hopeless  (10.10.16 03:23:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.