500 euroya kadar laptop için yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar eşim benim eski laptopumu kullanıyor, yaklaşık 10 yaşında bilgisayar. şimdi kendisine bir laptop almak istiyoruz ancak çok pahalı bir şey olmasına gerek yok. oyun oynamıyoruz, genellikle evde oluyor bilgisayar, film vs. izliyoruz, bir de eşim müzik çalışmaları için kullanır muhtemelen, belki buna yönelik bazı programlar vs. indirir dolayısıyla 500 euro'ya kadar, hatta mümkün 350 - 400 euro'ya kadar bir şey bakıyoruz. yardımcı olur musunuz? daha önceki duyurulara baktım, hp pek önerilmemiş - hepsi mi kötü?, lenovo önerilmiş ancak think pad çok pahalı, bizim için de gereksiz, ideapad çok mu kötü? asus nasıldır?
ben fiyat aralığını şu şekilde küçülttüm, buradan sizce hangisi en mantıklısı bizim için?
yardım edeceklere şimdiden çok teşekkürler.
www.saturn.at

ASUS R206SA-FD0052T Rouge (90NL0054-M02540) *329 euro

LENOVO Notebook Ideapad 110-15IBR (80T7004FGE) * 299 Euro

ASUS R206SA-FD0001T Blue (90NL0052-M02520) * 329 euro

HP ProBook 450 (X0Q28ES#ABD) * 450 euro

hocam
guzel bir laptop alırsınız
ama size tavsiyem
bir 120lik ssd alin
temizletin bilgisayarı fan vs.
temiz kurulum o pc bi 3 sene daha goturur sizi :)
  • kingcyrax  (10.10.16 01:06:35)
Model olarak tavsiye veremeyeceğim ama lenovonun parça uyumsuzluğu randımanlı çalışmama, hp nin de ısınma problemi saf dışı bırakma sebebi, msi bak.

  • filipis  (10.10.16 01:14:14)
@king
yorum icin tesekkurler, aslinda bu dediginizi yaklasik 3 sene once yaptik :) gercekten 3 sene goturdu, yani sadece format attirdik ancak burada boyle bir hizmeti nereden alacagimizi da bilmiyoruz pek, anlayabileceginiz gibi bilgisayar islerine ikimiz de biraz uzagiz :) bilgisayar toshiba bu arada.

@filipis
msi sitede en ucuz 1600 eurodan basliyor, bizim verebilecegimizin uzerinde.
  • kassiopeia  (10.10.16 01:22:33)
acer almayın ne alırsanız alın her pc ile ilgili duyurunun altına bunu yazıyorum.ben yandım başkası yanmasın.

  • obez pacman  (10.10.16 01:23:11)
@obez

tesekkurler, belki de sizin yorumunuzu okumusumdur, acer de tavsiye edilmedigi icin ona da bakmadim.
  • kassiopeia  (10.10.16 01:24:21)
baskan istanbulda isen yardımcı oluruz mecidiyekoyde tanıdık firmalar var
internetten de alabilirsin
140-150 TL ye ssd var sandisk vs. 120 gb.
formatı da atar yer sıkıntı olmaz
gecen sefer sadece format attırdınız sanırım.
ssd demek can demek :) yeni makine de alsanız kesinlikle ssd takmalısınız
ssd is love, ssd is life.
  • kingcyrax  (10.10.16 09:52:14)