[]

Cam filmi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Araca cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.
Arkalar 2 numara önler 1 numara. 130 TL fiyat aldım ön camı da istersem +80 TL.
Fiyat nasıl?
Ayrıca yaptırmalı mıyım? yani hoş duracağını düşünüyorum ama dışarıdan çok mu apaçi arabası gibi oluyor.
Ve avrupa yakasında memnun kaldığınız uygun bir yer var mıdır?

 
Trafik polislerine denk geldiğinizde söktürüyorlar ve de ceza yazıyorlar diye biliyorum. Bu cam filimleri için şu numaraya kadar müsade var mı bilmiyorum. Şayet yaptıracaksanız ön camların filmi biraz özel oluyor gece görüşü iyi olsun diye yoksa tattırdığınıza pişman olursunuz. Buna da dikkat edip araştırın öyle yaptırın.


  • creedwar  (08.10.16 19:55:06) 
Polis pek karışmıyor diyorlar. Tabi çok siyah olmadıkça. Ben en hafifini düşünüyorum önlere. Arkadalar da çok siyah değil tabi.


  • six packsiz  (08.10.16 20:03:27) 
Ben polisten birebir ceza yemedim ama arkamdan cam filmi diye ceza yazmis. Arabayi satarken noter trafikten men bu araç dedi. Trafikte tanidik olmasa filmleri soktur arabayi goster men kaldir derken epey ugrasacaktik. Yeni arabaya kesinlikle taktirmayacagim. Zaten o kapi fitilleri bir kere sokulmeye gorsun trim sesleri hemen baslar.


  • pinman  (08.10.16 20:47:07) 
fiyat bilmiyorum. apaçilikle ilgisi yok. dediğin gibi bizim arabamız ama biz yaptırmadık, 0 dı ve bize bu şekilde sattılar. bizim memleket gibi çok güneş olan yerlerde ideal ama istanbul o kadar da güneşli değil..

zevk meselesi..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (08.10.16 21:12:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.