[]

istanbulda bekar adam nerde kalsın

arkadaşlar iş yeri leventte olan biri fiyat performans oranı yüksek olarak nerde ev tutabilir. Maks 2000 kira verse. metrobüs, meteon duraklarına yakın nereler var ?
 
ortaköy


  • funl  (08.10.16 15:38:31) 
Kadıköy


  • chillbabe  (08.10.16 16:01:26) 
ortaköy alakasız. kadıköy'den de gidişin zor olur (kadıköy'de metro durağına yakın otursan dahi). levent metrosuna yakın metro durakları etrafında bakılabilir, biraz istanbul'un avrupa yakasındaki kuzey semtlerine bak. darüşşafaka bile olabilir.


  • tebelles  (08.10.16 16:42:04 ~ 16:43:13) 
ortaköy alakasız mı lol.


  • funl  (08.10.16 16:46:31) 
Bomonti, Kurtuluş, Feriköy


  • senolll  (08.10.16 16:47:31) 
Ortaköy alakasız +1. Levent'e ulaşım zor oradan araban yoksa.
Kadıköy ne alaka zaten hiç anlamadım.

Gültepe falan Kanyon'un arkasında kalan yerlere bakabilirsin. Kira daha ucuza gelir, gezmeye paran kalır. Fiyat/performans oranı en yüksek burası olur.
Nispetiye'de o paraya kiralık daire bulunabilir belki şansına denk gelirse. Ama bence değmez.
Evin eski olması dert değilse Hisarüstü de olabilir.
Esentepe'de de çok eski olmayan evler bulunabilir.
Yokuş çıkarım, ev de eski olabilir diyorsan Fulya da olumlu.
  • kingdom of rust  (08.10.16 22:42:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.