25-30 Bin Civarı araba

Biliyorum bu civara alınabilecek arabalar baya berbat durumdalar ama sık kullanmayacağım ve şehirler arası vs yol yapmayacağım. Yinede almak o parayı çöpe atmak mı olur? Örneğin peugeot 307ler var ya da ford fiesta var bu fiyatlara 2004-2005 civarı. Almazsam muhtemelen bu parayı öyle ortada yiyip bitireceğim göz önünde bulundurursak. Alayım mı araba? Al diyen birde araba önersin rica ediyorum. Şahinler bile 15bin :(

24/K (araç otomatik olmalı ve hatchback)

piyasa yükseldi ama ararsan o paraya jazz bulabilirsin. en iyi tercih olur.

  • signore  (08.10.16 11:55:32)
pejoları boşver

hyundai getz
honda jazz
nissan micra
ford fiesta
citroen c3
daihatsu sirionlar da güzeldir aslında ama ikinci el piyasası pek canlı değil sanırım.
  • cekilmis gayfe  (08.10.16 12:47:04 ~ 12:50:13)
Fiesta +1

  • mr2alp  (08.10.16 21:39:07)
kadınsanız micra kesinlikle tam sizlik ve içi gerçekten ferah dışarıdan göründüğü gibi değil.

  • westblack  (08.10.16 21:53:23)