Marmaris - Bodrum Havaalani Ulasim

merhabalar

marmaris'ten bodrum milas havaalanina nasil ulasim saglarim?
Yarin 18:40'da ucagim var ve Mugla Otogar'dan havaalanina en yakin zamanda kalkan MUTTAS Otobusu 14:30'daymis. Benim 14:30'da Mugla otogari'nda olmam icin'de tahminen saat 1'de marmaristen otobuse binmem lazim ama benim yarinki etkinligim zaten 1'de bitiyor.

ne yapabilirim?

marmaris'ten otobusle mugla otogar,
mugla otogar'dan da muttas ile havaalanina gelmek disinda baska ne alternatifim var?

tesekkur ederim

muğla kısmını bilmiyorum belki de son muttas o saatte değildir ama sezon sonu her şey olabilir.

Madem işin 1 de bitiyor.

önüne ilk gelen muğla otobüsüne bin,çok sık var. 13.30 da binsen, 14.30 da Muğla, 14.40 gibi bodrum minibüsü yakalarsın her türlü. saat 16 yı biraz geçince da Bodrum otogardasın (Önce muğla dedim çünkü ilçeler arası direk sefer yoktu yaz boyu).

Yine bodrum otogardan çok sık aralıklarla havaalanı otobüsleri kalkıyor yani en geç 17.20 gibi bodrum havaalanında olursun.

(bodrum otogara varmadan yol üzerinden de havalanı otobüslerine binme şansı var ama yükün varsa ve oraları bilmiyorsan sıkıntı olur riske girme derim)
  • bialo czerwoni  (08.10.16 13:41:25)