PS4 - Uncharted 4 Sonrasi Oyun Onerisi

Uncharted 4'u yeni bitirdim, tek kelimeyle ba-yil-dim. Bundan sonra hangi oyunu oynamaliyim seklinde bir kac soru daha sorulmus duyuruya, genel cevaplar hemen hemen ayni Until Dawn, Farcry seklinde.

Yalniz soyle bir sikinti var ki ben gerilmeye pek gelemiyorum : ) Uncharted oynarken bile silahli catismali kisimlar bir an once bitsin diye yalvariyordum. Evil Within aldim, 15dk zor oynadim attim kenara.

Uncharted'in hikayesi, ve bazi bolum sonlarinda gelen problem cozme kisimlari asiri hosuma gitti.

Bu gerilememe durumumu da dikkate alarak ps4 oyunu onerebilir misiniz?

Not: Guc bela Last of Us bitirdim, onun disinda oynayip en zevk aldigim ps4 oyunu GTA V saniyorum.

Uncharted'1-2-3 tekrar yayınlandı tek paket olarak. Onları oynayabilirsin. Hepsi muazzam

  • kaptan memo  (08.10.16 00:46:17)
PS4 icin Collections Edition'i oynamadim ama seriyi PS3'te oynamistim vakti zamaninda.

  • elon  (08.10.16 00:56:21)
Uncharted 4 çok güzel oyun. Ondan sonra anca GTA 5 oynanır.

  • dissendium  (08.10.16 00:59:03)
Tomb raider?

  • glamdr1ng  (08.10.16 01:39:03)