hukuk 4. sınıf kitap önerisi

iş hukuku- sarper süzek
icra iflas- ejder yılmaz, ramazan arslan, sema taspınar ayvaz
ceza usul- toroslu
milletler özel (tabiiyet hukuku)- gülin güngör
sigorta- rayegan kender
miras- hasan erman, zahit imre
deniz ticareti- .....

bunları alacağım, onu alma şunu al çok iyidir diyebileceğiniz var mı aralarında? deniz ticareti kitabı bulamadım, direkt öneri istiyorum.

rayegan hocanın sigorta hukuku kitabının son basıkısı hiçbir yerde yoktu, alırken dikkat et, eski baskıyı alma.
deniz ticaret kitabı da alma, her şeyin fazlası zarar :)

  • de jure  (07.10.16 21:20:09)
Icra iflas icin hakan pekcanitez de dusunebilirsin
Ceza muhakemesinde ise zafer-centel guzel bir sistematik işlemiş. Incelemeni tavsiye ederim

  • obss  (07.10.16 23:45:19)