hızlı zayıflama

merhabalar;

bu sıralar şirkette birden fazla kişinin aşırı hızlı bir şekilde zayıfladığını görüyorum. sorduğumda yemeği kestim vs.diyorlar ancak inandırıcı değil. şöyle düşünün 90 kilo olan abla bir hafta sonra 60 kilo olarak geliyor. çok kilolu ve zayıflamış halleri arasındaki süre maksimum bir hafta. çok sağlıksız olduğu kesin ama ne yöntemi olabilir bu?

aklıma ilk salak saçma ilaçlar kullanmış olmaları geliyor.

90dan 60 a hiç bir şekilde inemez bir haftada.

yemeği kesse, spora başlasa(yemeği keserek kilo verecek şekilde spor yapamaz, yıkılır), haftada maksimum 3-4 kg verebilir. o da cidden kilolu ve çok azimliyse.
  • kurnaz  (06.10.16 13:49:25)
sadece göbekten değil. yüzden de inanılmaz zayıflıyorlar. 30 kg abartı değil bu arada.

  • tantunisultansüleyman  (06.10.16 13:49:55)
@want2die ; yok hocam yıllardır şişman olan insanlardan bahsediyorum. ve dediğim gibi bu şekilde zayıflayan en az 5-6 kişi var. merak eden çok ama söylemiyorlar.

  • tantunisultansüleyman  (06.10.16 13:51:32)
özel bir yöntemleri olsa hala o şirkette çalışıyor olmazlardı. :)

  • kfk  (06.10.16 13:52:15)
@tantun
bir haftada 30 kg verdiyse çocuk filan doğurmuştur. yoksa imkansız. aklıma bir kaç toz veya haptan başka bir şey gelmiyor radikal kilo vermelerde.

  • kurnaz  (06.10.16 13:52:45)
@kfk : operasyon gibi bir şey geçirmiş olabilirler diye düşünüyoruz.

@kurnaz : erkekler de var bu şekilde :)
  • tantunisultansüleyman  (06.10.16 13:54:35)
30'u abartı olarak alıyorum. çok kilolu insanlar bir diyetisyen eşliğinde rejime başlar başlamaz çok hızlı kilo vermeye başlıyorlar. bu çok kısadan kastım 1 hafta değil ama 1-2 ay gibi bir süre. iş yerinde bir arkadaşım 2 ayda 20 kilo verdi ve inanılmaz değişti yüz ve vücut yapısı.

  • dahili meddah  (06.10.16 13:56:36)
bi hafta imkansız bi süre,

ben askerdeyken 3 hafta hiç bişey yiyemediğim , günde 12 saat en az dağ tepe koştuğum ve aşırı hasta olup ölümün eşiğinden döndüğümde bile 2 haftada 15 kilo vermiştim

ha sonra tepe taklak yığıldım kalkamadım bayağı bi hastanede yattıydım.

liposakşındır.

size öyle geliyo yüz olayı, göbek gidince algı değişiyo
  • killerbee  (06.10.16 14:02:41 ~ 14:06:14)
@douchebag kaç günde düştü abi? benim kuzenim de taktırdı da adam kelepçeden sonra yemeyi kesti, kaç hafta sonra başladı kiloları düşmeye.

  • kfk  (06.10.16 14:02:59)
@killerbee yemek kesmekle olmayacağı belli zaten. yüksek ihtimalle bir operasyon geçiriyorlar. ama ağır bir şey olmadığı da belli çünkü bir hafta sonra işe geliyorlar.

  • tantunisultansüleyman  (06.10.16 14:04:14)
Şirketçe göz doktoruna gidin.

  • arnold schwarzeneger  (06.10.16 14:04:34)
liposakşın abi parmak kadar delikaçıp içerde ne varsa emiyolar , bi seansta 10 kiloya kadar alanlar gördüm, 3 seans yaptırsa bitti gitti, oda sağ sol ve karın.

  • killerbee  (06.10.16 14:06:53)
söylemiyorlarsa muhtemelen cerrahi müdahale. kelepçe, liposuction vs.

  • lazpalle  (06.10.16 14:12:38)
ayrıca bende şişmanım, bu konu ile ilgili takıntım yok, takıntım olsaydı 1 hafta ile 1 ay içinde çok cüzi paralar harcayarayk(estetik pahalıdır ve bu lipodur yağ almalar, işte göğüs ufaltmalar falan çok çok ucuz estetik operasyonlara göre) total 4 5 lira gibi bi paralara taş gibi olabilirim.

yani bu işler artık bu kadar ucuzladı.ama ben sahtekarlık olarak görüyorum, ben böyleyim ve böyle olacağım.
  • killerbee  (06.10.16 14:19:23 ~ 14:20:25)
@killerbee

kaş aldırma, saç yaptırma, tırnak kestirme, manikür, pedikür, ağda, korse, topuklu ayakkabı etc

bunlarda mı sahtekarlık o zaman?

ben de fazla kiloluydum, yavaş yavaş veriyorum. ama gidip liposuction yaptırana laf etmek garip. ben yaptırmam. düzgün kilo vermek daha güzel. ama ben böyleyim böyle kalacağım da saçmalık, düzgün kilo verin o zaman.
  • kurnaz  (06.10.16 14:39:13 ~ 14:47:02)
göz doktoru +1

liposuction: kilo kaybından öte,vücut şekillendirme için yapıldığından zaten o kadar kilo kaybı mümkün değil sanırım.(5 lt yağ alıp max. 11 pound kilo verildiğiyle ilgili yazılar var.araştırmak lazım.)
Ama görüntü itibariyle o kadar vermiş gibi görünebilir belki.1 hafta içinde iş hayatına dönmekte sıkıntı olmuyormuş ama ilk 3-4 gün ameliyat oldugun için yatıyorsun vs.

bunun haricinde belki çok kiloluysalar, haftada 10 kilo fln verip,korse vs ile bir anda çok zayıflamış gibi geliyor olabilir,siz abartıyorsunuzdur 30 kg diye.

bir haftada gerçek anlamda 30 kilo imkansızdır diye tahmin ediyorum.
  • demoniclewinsky  (06.10.16 14:45:27)
@demoniclewinsky bütün şirketin gözleri bozuk değil ya :) before after fotoğrafını koyabilsem keşke. ama abartı yok bu konuda.

  • tantunisultansüleyman  (06.10.16 14:50:06)
imkaaaansız

  • yue  (06.10.16 15:04:18)
kurnaz neden üçkağıt biliyomusun?

ben neden kiloluyum? beslenme şekilm,hayat şeklim , yaşam tarzımdan dolayı, istediğin kadar kilo ver, bunları değiştirmedikten sonra aynı şekle geri döneceksin. yani en kötü şeyde insanın kendini kandırmasıdır biliyosun. dışardakileri zaten umursamıyorum ben.

3 şişe 5 şişe daha az içseydim, yeseydim yada biraz daha fazla haraket etseydim, gece yemek yiyip yatmasaydım böyle olmazdım. bu böyle olduğu sürece de hiç bişey değişmez.

ben başkalarının yaptıklarına üçkağıt falan demiyorum yanlış anlama
  • killerbee  (06.10.16 15:06:16 ~ 15:16:55)
1 haftada 30 kilo kaybeden bir insan ölür bence.

Liposuction, diyet, korse, zayıf gösteren kıyafet vs birleşimiyle öyle görünüyordur.
  • peggy  (06.10.16 15:08:25)
yemiyorlardır (ekmek, makarna,pilav ve şekeri kesmiştir) ve tavşan gibi spor yapıyorlardır..

  • redeath  (06.10.16 15:28:13)
@demoniclewinsky nolmuş o ablaya öyle tövbeestafurullah

  • kfk  (06.10.16 15:38:34)
o öldüren haplardan kullanıyor olabilirler.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (06.10.16 15:44:51)
benim eski işyerimde iri yarı kilolu biri fx-15 ilacını kullanmıştı gözümüzün önünde zayıfladı bütün çalışanlar onu izliyorduk . sabah akşam 2 şer tane içiyordu. iştahı kesildi sürekli su içiyordu .
ben de bir ara kullanmıştım bayağı kilo verdim ve ölmedim de . bırakınca da eski kiloma dönmedim az yemeye alıştı bünyem herhalde . sadece sabah 2 tane içiyordum akşam içince gece uyutmuyordu .

  • devilone  (06.10.16 15:50:30)
Operasyon +1
Tüp mide ameliyatı olabilir, başta sıvı falan beslenip alıştırıyorlar mideyi o arada da gözle görülür zayıflama oluyordur.
Sırrı ve fiyatını öğrenirseniz sevabına yeşillendirin. :D
  • Sulfoxaflor  (06.10.16 19:03:23)
Sirrini ben de istiyorum. 30 kilo vermesi gereken bi şüşkoyum. Bi ay olacak nerdeyse it gibi yuruyo yemek yemiom verdigim kilo 1:(

  • Kizkurusu  (06.10.16 20:22:46)
@kizkurusu

yürüme ile kilo verilmez, sizin durumunuzda spor salonunda kondüsyon bisikleti yapacaksınız, ardından tüm vücudu çalıştıracak egzersizler.

bisiklette sabit hız bulacaksınız bence sizin için başta 20 km sabit hız olabilir. bu şekilde 1 saat her gün kan ter içinde kalana kadar binin. sonra gelin. yemeyi kesip yürüme ile olmaz.
  • kurnaz  (06.10.16 20:24:51)