güzel dizi önerisi?

güzel, sevdiğiniz mümkünse en az 1 sezonu olan dizi önerisi rica ediyorum arkadaşlar.

yeni de olur ama.

yakın zamanda wayward pines, stranger things, ray donovan seyredildi, ray donovanı çok beğenmedim.

happyish.

  • brakgn  (06.10.16 13:19:08)
the night of, humans, utopia

  • fragile lady  (06.10.16 13:36:40)
utopia +1

  • windowsguvenlikduvari  (06.10.16 13:37:40)
wayward pines, stranger things, ray donovan

  • hakim oynayin dedi  (06.10.16 13:44:13)
teşekkürler herkese

@brkgn
hiç beğenemedim onu :(

@muti
seyrettim, yeni bölümleri de izliyorum. sağolasın :)

@dalgaci
ilk bölümünden son bölümüne izledim. ilk cnbce de başladım o derece:)

@fragile
the night of'u seyrettim ama beğenmedim.
humans'ı da seyrettim ama o da meh
Utopia'yı hiç beğenmedim:(

@windows
utopiayı beğenmedim:(

başka önerileri de beklerim.
  • kurnaz  (06.10.16 13:44:16)
@hakim
şaka filansa, gereksiz sululuk.

ciddi yazdıysanız soruyu okuyun.
  • kurnaz  (06.10.16 13:45:12)
evet utopia zor dizi. o zaman ikinci önerim Ófærð(Trapped)

  • windowsguvenlikduvari  (06.10.16 13:46:59)
@windows

o da beğenmediklerimden hocam :)
  • kurnaz  (06.10.16 13:50:47)
tamam tamam pardon, biraz kafam dağınık da :)

benim önerim çemberimde gül oya. sadece 40 bölüm, özlemişsindir.
  • hakim oynayin dedi  (06.10.16 13:51:39)
@hakim

hocam valla ezel, kardeş payı ve işler güçler dışında hiç türkçe dizi izlemedim son 10 yılda. ezel bile zor geldi bıraktım bitirmeden.
  • kurnaz  (06.10.16 13:54:05)
e sen herşeyi izlemişsin zaten? :)

  • kfk  (06.10.16 14:06:38)
narcos

  • peggy  (06.10.16 14:24:31)
@kfk
komedi hiç sevmem ama silicon valley ve the big banh theory'i izliyorum sadece. transparent'ı çok gördüm bi bakayım olmadı.

better call saul - izledim
fargo - filmini sevmedim, diziside öyledir diye bakmadım ama farklı mı?
mr. robot - 1. sezonun son bir kaç bölümüne kadar izledim, hiç sevmedim.
lucifer - fragmanı sarmadı, gerçekten güzel mi? suitsteki jessica pearson sevgilisini kanatla görünce seyredesim gelmedi :D

into the badlands - buna bakayım bi

suits - cevap üstte.

house of cards - izledim

ash vs evil dead - zombi sevmiyorum :D

true detective (ilk sezonu yeter) - ben ilginçtir bunun ilk sezonunu da izledim ve beğenmedim :D

vikings - izledim gibi ama çok çok beğenmedim.

the man in the high castle - bunun ilk bölümünü izledim galiba, buna da bakacağım, ama sporda izlerken millet bana nazi demesin, korkuyorum :( (avusturyadayım)

colony - seyrettim, yeni sezon çıktı mı bakayım.

the leftovers - pek beğenmedim ya :(

broadchurch - sevemedim bunuda :(
  • kurnaz  (06.10.16 14:27:07)
@peggy

narcosun ilk sezonunu izledim, sarmadı, bir de bizim apo gibi onbinleri katleden adamı sempatik yapmalar filan daha bir sarmadı.
  • kurnaz  (06.10.16 14:28:06)
the affair.

  • axl  (06.10.16 14:28:28)
@kurnaz, ilk başta halk sempatik görüyor zaten adamı, onu yansıtmışlar. Sonra işler değişiyor tabii, hepsini izleyeymişin keşke.

Utopia, fargo, mr. robot vs diyecektim ama hiçbirini sevmemişsin zaten:D

Peki ya Breaking bad?

Black mirror diyeyim madem, dizi gibi değil ama dene derim.

Bir de Supernatural. 10 senedir falan izliyorum, normalde hiç tarzım olmamasına rağmen. Ama ilk 5 sezon iyi, gerisini izlemene gerek yok.
  • peggy  (06.10.16 14:52:51)
leftover sonra sonra hafiften açılıyor gibi ama çok akıcı bir dizi değil.

mr. robot benim son zamanlarda izlediğim en iyi şeylerden. yani dizinin konusu "save the world" teması falan inanılmaz sıkıcı ve klişe ama elliot karakterinin bakış açısı yaşayışı olaylara yaklaşımı verdiği tepkiler aforizmalar, tam bir chuck palahniuk romanından fırlamış gibi. the fight club benzerliğine değinmiyorum bile. şans verilmeyi hakediyor.

fargo çok iyi dizi ya. filminin havasında ama bir iki bölümden sonra bitirmeden bırakamıyorsun zaten. tarantino filmi havası daha çok hakim.

transparent komedi gibi değil. bambaşka konuları işliyor. çok da ödül aldı. sanatsal olarak da çekimler oyunculuklar iyi dizide. oyalar :)

the man in the high castle'ı da bitirmedim henüz valla boka sarıyor olabilir ama konusu çok ilginç dizinin. nazi de sanmazlar yahu :) öyle nazi mi olur 21. yüzyılda.

lucifer'e de bi bölüm bak. sen karar ver. tam analizini yapamadım neyi sevip sevmediğin anlaşılmıyor :)
  • kfk  (06.10.16 15:46:40)