gmail hesabı alma

telefon numarasız gmail hesabı alınmıyor değil mi?
tek telefon numarasıyla kaç hesap alınabiliyor? bana baya bir hesap lazım da tek hattım var..

  • mukrime  (05.10.16 17:51:32)
bende üç hesap var, üçünün de bildirimleri tek telefona geliyor. demin de telefonsuz yeni bi' mail adresi aldım, demek ki o da oluyor.

  • evde liyakat kalmamis  (05.10.16 17:54:26)
az önce numarasız almayı denedim. en son aşamada illa numara istiyor

  • sta  (05.10.16 17:59:30)
e benden istemedi ne enteresan? ikinci bir mail adresi istiyor sizden kayıt esnasında, o alanı da boş bıraktıysanız o yüzden olabilir mi?

  • evde liyakat kalmamis  (05.10.16 18:02:05)
hayır telefon alanını boş bırakın sonra ilerleyin, bişileri kabul et ekranı çıkıyor o ekranı da geçince telefon numarası istiyor en son olarak.

  • sta  (05.10.16 18:07:20)
Tek telefon numarasıyla 1 hesap alınmıyor. Benim 3-4 gmail hesabım aynı numaraya bağlı.

  • plajda baretle dolasan muhendis  (05.10.16 18:10:34)
Kimsede sıkıntı yok.

Böyle arka arkaya hesap alınmasını engellemek için Google belli bir miktarda hesap alındıktan sonra telefon numarası vermeyi zorunlu tutuyor.

Yandex ile 40-50 tane almıştım Gmail izin vermeyince.
  • la rana  (05.10.16 18:20:40)
Google adamına göre muamele yapar bilginize.

  • neotunc  (05.10.16 18:41:52)