[]

Rekabet var! Hangi internet paketini tercih etmeli?

Bulunduğum bölgede fiber altyapı var. 2 yıldır süperonline kullanıyordum. (25 mbps, 75Gb Akk, 54 TL ) Bu ay taahhüt süresi doluyor. TTnet 35mbps, 100 GB AKK 80 TL fiyat verdi yeni abonelik için. TTnet'in bu teklifinin üzerine süperonline 50 mbps, 100Gb Akk + Türkcell Tv 83 TL'lik bir tarife önerdi.
 
download yapıyorsan superonline. 10tl farkla gece 12-6 arası akk'siz download yapabiliyorsun. uydunet'te de benzer bir kampanya var, ama ttnet'in böyle bir seçeneği yok bildiğim kadarıyla.

ayrıca superonline sana 5mbps upload verecek. ttnet ise 2mbps veriyor. freelance çalışan için 5mbps bile nimet güzel ülkemde.
  • john voxville  (05.10.16 15:56:46) 
kesinlikle vodafone fiber diyorum.
gerçi seçenekler arasında yok, ama memnun olduğum için söylemek istedim.

  • blatta hiberna  (05.10.16 16:19:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.