online dosya takip programı gibi bişey var mı?

söyleyin a dostlar, var mı?

isteklerim şunlar;

-dosya açabileyim, dosyalar için olay açabileyim (dava dosyası gibi düşünün, içine pdf falan atabileyim)
-olay tipi girebileyim (başvuru, başvuru sonrası işlem, vb.)
-olaylar için aksiyon girebileyim (yazı geldi, itiraz yazılacak vb.)
-aksiyonlar için son tarih girebileyim
-tarihleri takvimde görebileyim.

duyuru avukatları, var mı böyle bir yazılım?

uyap?

  • dahili meddah  (05.10.16 15:31:11)
@dahili: dava açsam uyap tabi ama ben avukat değilim, açtıklarım dava değil. patent başvurularını takip için arıyorum.

  • babilbaligi  (05.10.16 15:34:12)
avukatpro vs gibi programlar var ama bence tümü çöp. onun yerine bilgisayarınızda dosyalama yapıp, hatırlatma işlerini de outlook ile çözün.

  • dahili meddah  (05.10.16 15:36:39)
@dahili meddah; avukatpro online değil. google drive'da dosyalama yapıp google takvim ile hatırlatma yapmaya çalışıyorum, ama artık karışıyor. dosyaların son durumlarını ayrı bir tabloda tut, yapılacakları takvimde tut, dosyaları başka bir yerde tut falan derken zor oluyor.

bir yazılım ile çözmek istiyorum.
  • babilbaligi  (05.10.16 15:44:01)
Bence herhangi bir online crm programı işini çözecektir, biraz araştırma yapabilirsin detayları hakkında ;

Zoho ( 10 user için free ) (bkz: https://www.zoho.com/crm/lp/signup1.html?src=crmpricing )

Diğer örn ; (bkz: https://zapier.com/blog/best-free-crm/)
  • lodos1907  (05.10.16 16:42:07)
bkz: lawoud

  • rachel  (05.10.16 17:20:09)