40 yaşındaki bir kadına nasıl bir doğum günü hediyesi?

hayatında çok fazla doğum günü yapmamış, doğum günlerinde de çok fazla hediye almamış, hatta hiçe yakın almamış biri diyebilirim.

pasta için neli istersin dedim, onu bile istemem dedi.

ama ben yapacağım.

böyle çok pahalı olmayan ama bir daha asla unutamayacağı bir hediye almak istiyorum. öğrenciyim, keşke daha iyilerini alabilsem ama, hani olur ya milyarlar döksen o hisleri veremeyecek bir hediye..

çok ufak hediyelere bile seviniyor aslında.

ve sürekli kullanacağı bir şey olsa daha iyi olur.

hocam sen tanıyorsun ,biz şimdi ne dersek diyelim çok alakasız bişey çıkacaktır, sürpriz olması kesinlikle şart ama onu söylemek isterim.

pasta önemli değil hangisi olursa olsun.

klasiklerden bildiğin gibi parfüm olur, sürekli günlük hayatta sevdiği bişey olur, ufak bi hediye ve güzel bi arakdaş ortamı yemeği olabilir. hani sevgiliyseniz baş başa olabilirsiniz yemek memek.
  • killerbee  (03.10.16 21:45:59 ~ 21:47:28)
Bence beyaz altın bi kolye al. Cok güzel modeller var.Günlükte takabilir. Ben öyle yapıcam, gönlümdeki hatuna.

  • basubadelmevt  (03.10.16 21:49:07)
hocam öğrenciyim diyor adam kalkıp 1000 lira gömmek istemez diye düşünüyorum.

  • killerbee  (03.10.16 21:50:04)
Bir de sey yap, temadan agac dikme olayı güzel, kalıcı bi bag olur aranızda.Sertifima filan sa veriyorlar.Kolyeyle kombinlesen cok hos olur.

  • basubadelmevt  (03.10.16 21:50:12)
alanı daha da daraltayım, kendisi annem :)

  • tosiba  (03.10.16 21:58:11)
tamam o zaman güzel bi yüzük olur, altın gümüş olsun çok pahalı olmasına gerek yok

küpe olabilir altın gümüş

pasta kesin olcak, süpriz kesin olcak

bunların dışında seni hatırlatabilecek ufacık bi iğne bile yeterlidir, bunu bana oğlum kızım aldı desin.

evde mutfak aletlerinden eksiği olan bişey olabilir.

hediye falan sebep yani sevinmesi için , illa büyük yada küçük bişey değil mutlu olabilmesi için.
  • killerbee  (03.10.16 22:01:11 ~ 22:02:32)
reklam yapmak gibi olmasın ama eğer elinde yoksa şu lûgat 365 kitabından çok iyi bir hediye olurdu.

  • avianthem  (04.10.16 02:42:10)
Kesinlikle mutfak eşyası veya eksik bir mutfak aleti falan almayın. Takı falanda olmaz bence çok klasik.

Şayet imkanınız varsa ve annenizin mizacına uygunsa küçük bir hafta sonu turu, güzel bir otelde spa paketi gibi sadece ona özel bir şey daha güzel olur. Kampanyalardan uygun fiyatlı bulup yorumları araştırarak seçebilirsiniz.
  • Phoebe  (04.10.16 09:11:33)