Overwatch ve World Of Warcraft Hakkında

İki duyuru açmak istemediğim için iki sorumu da buradan soruyorum.

Overwatch almaya değer mi? FPS seven bir insanım fakat oyunda hatrı sayılır bir meblağ istiyor sizce değer mi?

World Of Warcrafta şimdi başlamak genel hattı ile bilgileye sahip ama oyuna neredeyse sıfır dereceden başlayan bir insan için mantıklı mı? Yani bundan 1.5 ay önce girdiğimde tam hatırlamasamda Allience ana şehri bomboştu gerçek anlamda boştu yani tek bir oyuncu bile yoktu koskoca şehirde... Sıfırdan başlayan bir oyuncu tutunabilir mi?

wow kısmı için cevap veriyorum

evet mantıklı tabii. neden olmasın ki

alliance şehirlerinden birinin boş olması kısmı da gayet normal. alliance için stormwind, horde için orgrimmar dolu olur, diğerlerinde çok insan göremezsin. mesela ben şu an undercityde gezsem, heirloom vendorunun önündekiler hariç 10 tane oyuncu görmem muhtemelen. özetle, o bir kıstas değil.
başlayabilirsin.
  • naberabi  (02.10.16 23:21:16)
bence overwatch değer, wowa da başlanır.

  • freya  (03.10.16 11:18:11)