iPhone 6S'den fotoğraf silemiyorum?

selamlar
eskiden bilgisayara usb'den bağlanınca klasöre girip foto ve videoları bilgisayara atıp sonra telefondan siliyordum
bugün denediğimde olmadı aygıtın bilgisayarla bağlantısı kesilmiş olabilir diye falan bi hata veriyor.

iki tane bilgisayardan aynı hatayı verince bu işte bi iş var dedim.

kopyalama ok ama silme hatalı

neden olabilir, iphone buna engel mi getirdi acaba?

not: orjinal kablo

Fotoğraflar>icloud a yedekle kısmını kapat

  • nasrettinhoja  (02.10.16 20:34:32)
@nasrettinhoja hocam yaptım olmadı valla kafayı yiycem

@mkrk: daha önce burada 4S ve 5S'imi sattım, bunu da 7S alınca satmayı planlıyorum.
ama elimde andoroid one 4G var kutulu sıfır açılmamış. düşünürsen onu vereyim piyasa fiyatının oldukça altına.
  • technicalte  (02.10.16 20:46:42)
Ayarlar>fotoğraflar ve kamera>icloud arşivi kapat-foto yayını kapat-icloud fotoğraf paylaşma kapat

  • nasrettinhoja  (02.10.16 20:54:47)