[]

Horon dersi

Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz? Şöyle hem öğnebileceğim hem de öğrendikten sonra arada bir gidip oynayabileceğim bir yer arıyorum. Ortamın güzel olması ve son olarak fiyatın tuzlu olmaması tercih sebebidir:)
 
Bilen yok mu?


  • six packsiz  (02.10.16 21:00:53) 
Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece hemen hepsinde çeşitli Karadeniz dernekleri var, hepsinin de kendi horon ekipleri var özel günlerde ıvırda zıvırda sahne alıyorlar. Herhangi birisini arasan yardımcı olurlar.


  • koskoca kirpi  (02.10.16 21:42:14) 
Topkapıdakine var bir tane ona gideceğim galiba. Horon evi diye bir yer.
Bilgisi olan varsa nedir ne değildir duymak isterim.

  • six packsiz  (02.10.16 22:24:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.