[]

ufc'de dövüşçülerin kilo alma verme durumları

bir videoda bakıyorum conor mcgregor 65 kilo filan, aşırı define bir halde. öbür videoda bakıyorum 75 kilo, yanaklar dolmuş tekrardan filan. bu kilo alıp verme işi rakibe göre mi oluyor ufc'deki dövüşçülerin? atıyorum ben 70 kiloyum ama 62 kilo olan bir adamla karşılaşacağım. gidip 8 kilo vermem mi gerekiyor? yoksa farklı bir nedenden ötürü mü o kadar kilo vermiş mcgregor?
 
hayır siklete göre. mesela mcgregor kariyerinde tüy, hafif ve yarı orta sikletlerde dövüşmüş. dövüşmek istediği sikletin sınırlarına göre kilo alıp veriyorlar.

www.google.com.tr
  • 507  (02.10.16 19:23:53 ~ 19:25:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.