kan testimi yorumlayalım

e-nabız diye bir şey yapmışlar testleri çıktığı an görebiliyormuşuz.
b12 yerlerde, folat komple bitmiş bu işlerden anlayan birileri yorum yaparsa
sevinirim.

B12 yerlerde değil. Yeşil yapraklı sebze ye. Aile hekimine gidebilirsin. Kadınsan hamile kalmadan önce o folatı mutlaka düzelt yoksa çocuğun beyinsiz omuriliğinde kocaman bir yarıkla doğar.

  • Lim5  (02.10.16 18:39:46)
nerde yaptırdınız testi ? ve kaç para özel mi ?

  • total paranoia  (02.10.16 18:42:58)
B12 seviyem benzer durumdaydı. Aft çıktığı için gitmiştim ben. Vitamin iğnesi vermişlerdi. Sonra bayağı bir süre çıkmadı. İğne kullanmayı bıraktım. Arada bir çıkıyor bazen. Doğal olarak artması için et tüketmek gerekliymiş.

  • dissendium  (02.10.16 19:29:27)
testi erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yaptırdım.

geçerli sgk da yoktu ama herhangi bir ücret almadılar. nasıl oldu bilmiyorum.
  • orpheus  (03.10.16 23:50:55)