İsminizin geçtiği karikatür görünce enee adım geçiyo diyor musunuz?

resimdeki örneklerdeki gibi...

benim adım tabiri caizse ''köpek kanı'' gibi her 3 kişiden 1'inde olduğu için garipsemiyorum ama ismime az rastlansaydı sahip olana ve yazana bi' sempatim oluşurdu.

  • mete kudur  (02.10.16 13:00:26)
Bir karikatürde adımın geçme şansı yok. İlkokuldaki matematik problemlerinde öğretmenimiz hepimizi sırayla soru cümlesinin öznesi yapıyordu. Bir orada oldu işte.

  • dissendium  (02.10.16 13:04:55)
ister istemez oluyor tabi. ama biz zaten arkadaşlar arasında karikatürleri fotoşoplayıp isimlendirip eğleniyoruz her türlü...

  • matrix  (02.10.16 13:08:12)
umut sarıkaya, o dönem eski sevgilisinin yeni sevgilisiyle ya da kendisine borcu olan ama ödemeyen biriyle aynı mıydı neyse artık adımı sürekli kullanıyordu bir ara karikatürlerinde. hep de alttan alttan geçirilen kişiler oluyordu bunlar. arkadaşlar facebooktan instagramdan falan etiketliyor denk gelince. ben de ehe mehe diye gülüp geçiyorum.

yenilerde ve diğer çizerlerde pek rastlamadım
  • nrmnm  (02.10.16 13:13:34 ~ 13:16:22)
az önce meraktan adımı yazıp karikatür arattım çıktı skdjksd durumumu özetleyen bi şey çıktı acayip güldüm.

  • rayde  (02.10.16 13:25:40)