[]

Kör nokta aynası nasıl çıkar? Fotoğraflı

imgur.com
Benden önceki sahibi yapmış. Hiç işime yaramadı aksine ayna küçülüyor. Şimdi bu yapıştırılmış buraya zorla çıkartırım ama iz kalır gibi. Çıkarmak için veya iz içinne önerirsiniz. 
yapışkanları alan bir kimyasal var onunla kalıntıları temizlersin ama uğraştırır
würth vs gibi yerlerde bu tip kimyasallar satılır.
sıcak su ile yumuşatıp sökmeyi dene büyük ihtimal yapışkanlıdır.
  • basond  (02.10.16 12:22:50) 
wd40 duman eder diye dusunuyorum.
ayrica o aynalar epey ise yariyor gibi geliyor bana

  • foster  (02.10.16 12:27:25) 
o aynalar altı sene işine yaramaz bir gün işine yarar allah razı olsun dersin. o ayna kalsın.


  • gotic  (02.10.16 14:30:30) 
sac kurutma makinasiyla isitip cikariyorsun. sonra alkollu bezle sil gecmis olsun.


  • tezek  (02.10.16 14:55:33) 
İşime yaramıyor dediğim o küçücük aynadan görene kadar iş işten geçiyor zaten. Normalde aynası küçük zaten onunla normal ayna da kapanıyor ayrıca.
Jiletle kazıyabilirim sanki.

  • six packsiz  (02.10.16 20:17:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.