1. Geleneksel Anonymice Kitap Şenliği

Merhaba,

Ben anonymice.

Kiindle almam ve artık bir kitaplığa ihtiyacım olmaması dolayısıyla kitaplığımı dağıtmaya karar verdim.

Kargo ücreti size ait olmak üzere (sürat kargo) isteyen herkese karışık olarak 4'er kitap yollayacağım. Kitaplar tamamen kitaplığımdaki sırayla gidecek olduğundan dolayı istek yapmamanız rica olunur. Kime ne çıkacağı belli değil yani.

İsteyen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen, ayrıca mesajlarınıza geç cevap verebilirim bunu da dikkate alınız lütfen.

Modlardan rica: Üstte kalma olasılığı varsa kalsın lütfen.

krem peynir,
Köy okulu için biraz ağır kitaplar, herhangi biri icin biraz ağır kitaplar.

  • anonymice  (02.10.16 11:14:24)
her yazılanı okumaya değer olarak görmüyorum(kişiden kişiye değişen ilgi alanlarından dolayı) bu yüzden rastgele bile olsa hiç olmazsa kitapların konularından ya da sıradaki 4 kitabın isimlerinden bahsetseniz çok daha faydalı olur.

Mesela ben lotr tarzı kitaplardan hiç haz etmem, velevki bu güzel şenliğe talip oldum ve bana lotr ya da harry potter yahut buna benzer bir dosto romanı geldi ? e bu sefer de ben mi birine gönd, aslında iyi fikirmiş böyle eğlenceli bi' aksiyonda çıkmış olabilir, okuyan bir diğerine gönderebilir filan. bak şimdi, durduk yere ilgilmi çekti.
  • mete kudur  (02.10.16 12:53:30 ~ 12:55:49)
sevdim yöntemini. böylece zar atma tadında kaotik bir anısı da olur. karma'mız neyse ona göre bir kitap gelir falan. :) gün içi mesaj atacağım...

  • matrix  (02.10.16 13:09:28)
Ben kaosun gücüne inanırım. Her kararımı zar atarak veirim. Sevgiyle katılıyorum. Çok iyi yapıyorsunuz...

  • douglas  (02.10.16 13:17:48)
4 kitabın kargo parası en az 20 tl. 20 tl ye cumartesileri gezegen sahafa kitap mezatına gidip 6 tane istediğim kitabı alırım. arada dinlediğim kültürsohbetleri de yanıma kar olur.

  • turgut uyar  (02.10.16 13:45:24)
Listesiz olmaz. Okuma eyleminin kendisini değil o sürecin bize kattığını seviyoruz.

  • saclari saman sarisi  (02.10.16 14:25:56)
ilk girimin devamı: düşünsene 20 tl kargo parası vereceğim elime geçen kitaplar seren serengil tuna kiremitçi ayşe kulin gibi gram edebi değer taşımayan kitaplar olacak. malesef saçma uygulama. ha kargo parasını sen karşılarsın o zaman bir anlamı olur.

  • turgut uyar  (02.10.16 14:27:32)
abi pardon ya ekşicilerin ne kadar nankör, eleştirici ve kıymet bilmez olduklarını unutmusum.

Katılmak isteyen mesaj atsın lütfen. sürat kargoda max 10 lira tutar 4 kitap.o da maks.
  • anonymice  (02.10.16 15:05:28 ~ 15:08:50)
PTT kargo da kitap gönderimine %50 indirim uygulanır. Bilginize.

  • eski sozluk  (03.10.16 01:42:00)
@douchebag

o yüzden 4 kitapla sınırladım. aynı zamanda satsınlar-sorun değil. benden cıkıyor gonderi sonrası.
  • anonymice  (03.10.16 09:12:27)
Benim hoşuma gitti fikir,istek kabul etmeden en azından kütüphane fotoğrafı çeksen insanlar neler olduğunu/ olmadığını görür diye düşünmekteyim. Ona göre tamam deyip, bahtlarına çıkanı kabullenirler. Benim ''Ben de!'' dememin önündeki engel bu belirsizlik açıkçası. Bir 'Türkiye'de Misyonerlik' kitabı ile de en çok satan aşk romanıyla da karşılaşmak istemem o kadar heyecanlanıp :)

  • kaymaktutmayansicaksut  (03.10.16 16:13:11)
Ben de tebrik etmeye geldim fakat en azından kitapların türlerini belirtseydiniz insanların aklında daha bir otururdu diye düşünüyorum. örneğin; psikoloji ağırlıklı kitaplar, dünya klasikleri, yeraltı edebiyatı, rus edebiyatı, veya ortaya karışık gibi.

edit: ayrıca bilgi olarak vereyim, dursun. belki birileri faydalanır. ptt kargo ile normalde gönderim ucuz fakat kitap gönderimleri %50 indirimli oluyor. böyle ucuza getirebilirsiniz.
  • dedimmidemedimmi  (03.10.16 16:44:28 ~ 16:49:51)
Ben talibim payıma düşen 4 tane yeni razıyım.

  • emfuzi  (03.10.16 16:45:31)
bana da gönderebilirsin...kaderime razıyım...

  • gkhT  (03.10.16 17:18:17)
arkadaşlar, 20 adet kitap rezerve edildi, zaman bulup kargo firmasına gidersem göndereceğim, bunun dısında isteyen olursa lutfen adres ve isim bilgisi versin.Daha onlarca kitap var. Elden malesef veremem babamın rahatsızlıgı dolayısıyla zor cıkıyorum herhangi bir yere.

  • anonymice  (03.10.16 18:34:25 ~ 18:36:42)
ben de talibim.

  • Kızılçam Kitabevi  (03.10.16 21:31:59)
48 kitap rezerve edildi arkadaşlar. daha var, ama azaldı. Koş vatandaş:)

  • anonymice  (03.10.16 23:38:39)
banada banada

  • freetakilir  (04.10.16 00:19:22)
Ben de istiyorum ya, çok güzel bi fikirmiş bu :) Sürprizlere bayılırım. Bence gelecek kitapların ne olduğunu bilmemek daha güzel. Yılbaşı hediye çekilişi gibi çok tatlı <3

Belki ileride hep birlikte duyurucak böyle bir kitap takas etkinliği falan düzenleriz :) Hatta keşke toplaşıp bir takas pazarı yapsak sadece kitaplarla da değil her şeyle.
  • buff  (04.10.16 15:23:11)
Ben de istiyorum

  • Adramelekhh  (04.10.16 15:47:42)
kaldıysa ben de talibim.

  • jamiro  (04.10.16 20:17:57)
İlle de liste olsun kafasını ben de çözemedim. Nerden biliyosun boşa gideceğini?

Kaldıysa eğer alabilirim ben de.
  • IncredibleMau  (04.10.16 21:58:21)
Hocam kaldiysa ben de talibim!

  • odinin sakali  (04.10.16 21:59:48)
arkadaşlar 72 kitap rezerve edildi. Bunları kargolamam bir süre alacak. o açıdan simdilik baska istek alamıyorum.

Kargolamaya en kısa zamanda baslıyorum. bilginize
  • anonymice  (05.10.16 17:01:16)
arkadaşlar lojistik sorunları yaşıyorum. haberiniz olsun sonra küfretmeyin bana.
Sürat kargo acentesinin araba arızalıymıs, posette bulamadım zıpcıktılarda- size cok yuk olmamak ıcın suratle gondermek ıstemıstım ama digerlerıyle gonderırsem cok pahalı olacak, kabul goremeyecek diye endiseleniyorum..

s.mış vaziyetteyim. ama bir yolunu bulacağım, kitaplar hazır-sadece poşetleme ve gonderme kısmı kaldı.
  • anonymice  (08.10.16 22:33:42)
hocam benim için her kargo uygun ama ptt kargo en ucuzu herkes için uygun olacaktır. gönderemiyorsan da canın sağolsun niye sıkıyorsun ki canını. hediyeydi zaten sonuçta :)

  • Kızılçam Kitabevi  (09.10.16 01:07:03)
Yalan mı oldu?

  • podrostok  (13.11.16 02:03:05)
yalan oldu...

lojistik sorunlar , kabul edilmeyen klitapların geri gönderilip kargo parasının bende patlama olasılığı ve araya giren bir kac sey malesef projenin sonunu getirdi...
  • anonymice  (13.11.16 02:05:26)