Evlenilecek kadında aradığınız özellikler nedir ?

Gerçekten tamam bununla evlenebilirim noktasına hangi aşamada geldiniz ? Malumunuz kadınlar senden daha iyisini bulabildiği an sanki sizi silecek gibi duruyor .Özellikle türkiyede az güzelse biraz da iyi bir sosyal statü varsa kadında kendinden en az 2 3 büyüğüne bakiyor .. Ne düşünüyorsunuz ?

Seni neden silmesin ki
Seni de bir başkasını silerek buldu
Günümüzde evliliğin bir anlamı kalmadı.
Tek eşliliğin çok katı kurallar ile dayatıldığı bir toplumda yaşasan bir eşim olsun demek ve onunla kanaat etmek yeterli olur.
Fakat şimdi new york Metrosu gibi ondan iniyo ona biniyo millet hal böyle olunca serbest piyasada rekabetin önüne geçemeyeceğine göre eski anlamı kalmıyor evlilik akdinin.
  • Batuhanolabilir  (02.10.16 01:53:01 ~ 12:02:29)
Güzellik, karakter, beni sevmesi.

  • dissendium  (02.10.16 01:55:28)
fırsatın olsa sen de sende bir kaç gömlek üstün kadına bakarsın-evlenmek istersin. bu doğanın kanunu ve içgüdüler. ancak mantığın ve aklınla doğru olan seçimi yapıp bu yolu da seçebilirsin. ve bu yöntemlerin ikisi de mükemmel değil.

  • orpheus  (02.10.16 03:50:49)
sürekli mini etek giymesi ama kilotsuz

  • docrivers  (02.10.16 04:37:06)
sadakat

  • naberabi  (02.10.16 09:53:50)
benim gibi olmasın bi de ayakları güzel olsun, gerisi halledilir. ayak önemli.

  • der meister  (02.10.16 10:17:40)
"Ne düşünüyorsunuz?"

Silme konusunda erkekler alasını yapıyor.
Çiftlere bakarsan da zaten, çoğu çiftte erkeğin gayet tipsiz, kadının da güzel olduğunu görürsün. Kadın, kendinden 2-3 gömlek büyüğüne bakıyorsa, erkeğin gözü 5-10 gömlek yukarıda.

Böyle düşünüyom.
  • mandalina kokusu  (02.10.16 10:20:47)
İyi niyetli, iyi kalpli biri olacak.
Tevazu sahibi, hoşgörülü olacak.
Çok zeki olacak, dediğimi anlayacak. Hatta bana düşünmek için yeni kapılar açacak.
Kısa boylu, minyon tipli olacak. 34-36 beden. Fındıkkurdu. <3
Bir de doğurmayı çok isteyecek. En az iki yavru, ilerde 3-4 de olur.
Çok azgın, çok isterik olacak. Bir gün bile seks isteğimi geri çevirmeyecek. Lütuf olsun diye, gönlüm olsun diye değil, kendisi de istediği için yapacak.

Sanırım bunlar yeter. Bulursam böylesini, peşinden koşar aklını çelmek için her şeyi yaparım.
  • yirmisantim  (02.10.16 11:24:03)
Cok eslilige meyilli olmasin

  • yons  (02.10.16 11:44:47)
kalbiyle sevsin. yeterli...

  • matrix  (02.10.16 12:51:24)
çok kabaca takım ruhu ve iyi seks. kümülatif şartlarım bunlar.

  • jurgen windcaller  (02.10.16 13:52:16)
saf olsun. çocuk gözleriyle baksın dünyaya.

  • cptxxx  (02.10.16 15:04:52)
Guzel raki içip bana eslik etsin ya.
Geriye kalan her turlu maddi, manevi ve seksli şeyleri hallederiz.

  • bir3iki7  (02.10.16 15:13:44)