[]

boyun agrisi

selam,

boynum zaman zaman agrirdi pek sallamazdim, son zamanlarda cok fazla artti, 3 gundur surekli olarak agriyor mesela. boyun fitigindan suphelendigim icin doktora gitmek istiyorum.

avrupa yakasinda anasinin nikahinda olmayan bir hastahane tavsiyesi de verirseniz gitmeyi dusunuyorum. (ozel hastane olsun.)

ayrica harbiden boyun fitigi midir, 3 gundur duzenli boyun agrisi. (her ay ez toplam 10 gunum boyun agrisiyla geciyor. 3 gundur streak var.)

 
Her gün uzun süre laptop kullanıyor musun?


  • mikro patlama  (01.10.16 23:34:40) 
laptop degil de, her gun ortalam 10-11 saat bilgisayar kullaniyorum isim geregi.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (01.10.16 23:37:48) 
boyun düzleşmesi de çok şiddetli ağrı yapıyor. öyle ki benim başıma bile vuruyordu. dr boyunluk verdi düzenli kullandım ama en etkili olan şey yastığımı değiştirmem oldu. ortopedik yastık candır. bugüne kadar çektiğim eziyetmiş. hastane tavsiyesi veremiyorum ama bilgim yok. geçmiş olsun.


  • eksi sozlugun tatli insani  (01.10.16 23:45:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.