İphone 5 pil değişimi

Telefonumun sarjiyla ilgili ciddi sıkıntılarım var. Pilini değiştireyim diyorum da apple storeda ya da yönlerdirdiği teknik servislerde pil değiştiren oldu mu? Olduysa memnun kaldı mı ve kaça mal oldu? Hayrına bi yeşillendirseniz

1,5 sene önce 60 liraya random bi telefoncuda değiştirdim. yeni yeni sıkıntı yaratmaya başaldı ama genel olarak memnunum.

  • stanhiver  (01.10.16 10:22:32)
Iphone 5lerin bi ara ucretsiz pilndegistirme programi vardi appleda. Cunku kronik sorunu olan piller varmis vb.

O olay hala devam ediyor mu bakin, devam ediyorsa imei no ile kontrol edebiliyosunuz sizin tel ucretsiz pilndegisimi icin iygun mu diye.
  • kuehles blondes  (01.10.16 10:56:19)
Arkadaş 250ye yaptırmıştı storeda sanırım. Kendiniz alıp takın bencei

  • glamdr1ng  (01.10.16 13:38:43)
@kuehles blondes o programa uygun degilim malesef.
@stanhiver biraz guvenemiyorum herhangi bi telefoncuya ya. İyi mi yapiyorum kotu mu bilmiyorum
@glamdr1ng pek becerikli degilim
  • once upon a time in trabzon  (01.10.16 14:58:26 ~ 14:59:11)