[]

Kedi kısırlaştırma ücretleri

Kaça yaptırdınız? Erkek.
 
3 sene önce 300 tl'ye yaptırmıştım, şimdi gene 300-400 civarıdır diye tahmin ediyorum


  • neferkitty  (30.09.16 21:57:46) 
Ankara, 250.


  • yaren  (30.09.16 22:02:52) 
fatihteki büyükşehir belediyesinin hayvan hastanesinde 85 liraya yaptırmıştım yanlış hatırlamıyorsam


  • talemon  (30.09.16 23:13:22) 
1.5 sene önce 150 liraya yaptırmıştım Tekirdağ'da.
Ameliyat sonrası enfeksiyon kaptığından dolayı arkadaşımın kedisi öldü, o yüzden temiz bi klinik ve temiz çalışan bi veteriner hekime yaptırmanızı tavsiye ederim.

  • 100 monkeys  (02.10.16 04:51:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.